Президент Монголії виховує 28 дітей

У президента Монголії найбільше дітей серед усіх глав держав - п’ятеро рідних, а також 23 усиновлених.

Президент Монголії у Львові_2
ЗІК
Президент Монголії у Львові
Президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж у Львові розповів, що у нього із дружиною четверо синів та одна дочка, а також 23 усиновлених сиріт.

За його словам, зі Львовом у нього пов'язані найкращі спогади, адже саме тут він зустрів свою кращу половинку.

"Ми в один рік приїхали навчатись до Львова, потім зустрічались і тут у нас народився перший син, якому зараз вже 25 років", - сказав Елбегдорж.

Президент Монголії зізнався, що із вихованням дітей у сім'ї завжди було багато клопотів і додав, що після відвідин Росії одна із газет написала, що нього найбільше дітей серед усіх глав держав.

Зазначимо, у Львові президенту Монголії подарували кінське сідло, яке він пообіцяв обов'язково використовувати при їзді верхи. "Я народився у сім'ї пастуха. Зараз у мене є багато своїх коней, тому сідло дуже потрібне", - зауважив Елбегдордж.

Президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж закінчив Львівське військово-політичне училище (спеціальність – військова журналістика), у 2002 р. – Гарвардську школу державного врядування ім. Дж. Кеннеді (магістр державного управління).

Дружина президента Монголії Хажидсуренгійн Болормаа у 1988 р. закінчила Львівський державний університет , у 2005 р. – національний коледж бізнесу і технологій, штат Вірджинія (США). Є засновницею і головою національного фонду "Hope-Cancer-Free".

Читайте також:

Президент Монголії розповів, як на вечірці у Львові знайшов собі дружину

До Львова прибув президент Монголії

Президент Монголії опустився на дно Байкалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: