Разом з краном у Дніпро впали вісім людей

Разом з краном у Дніпро впали вісім людей

Люди дивом врятувалися, впавши разом з краном

За попередніми даними, саме через екіпаж і сталася аварія.

Всередині крану на будівництві Подільского мосту через Дніпро в Києві, який впав, знаходились 8 працівників, повідомляє прес-служба МНС.

П'ятеро з них врятувалися самостійно, ще трьох врятували працівники Київської служби порятунку та підрозділами ГУ МНС у Києві.

"Нині роботи з порятунку людей завершені. Всі постраждалі знаходяться у задовільному стані, від госпіталізації відмовилися. Причина падіння крану встановлюється", - йдеться у повідомленні.

Дивіться фото: як у Дніпро завалився найбільший у Європі річковий кран

На місці події працює оперативна група на чолі з заступником начальника ГУ МНС у Києві підполковником служби цивільного захисту Костенком.

За інформацією "Сегодня", попередньо причиною аварії називають помилку екіпажу. Те, що не постраждали ні люди, ні міст - диво.

Кран зламався в процесі складання. Зруйновано величезна стріла, за допомогою якої планувалося побудувати ще дві гігантські арки мосту.

Нагадаємо, 18 листопада у Києві на будівництві Подільського мосту в річку Дніпро завалився кран вагою 3 тис. тонн і вантажопідйомністю близько 700 тонн.

Читайте також:

В Києві у Дніпро завалився найбільший у Європі річковий кран

У Києві на будівництві Подільського мосту кран впав у річку

У Севастополі на набиту людьми маршрутку впав кран

Разом з краном у Дніпро впали вісім людей

Разом з краном у Дніпро впали вісім людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація