Регіонали закрили розслідування по скандальній "Лівелі"

Регіонали закрили розслідування по скандальній "Лівелі"

Регіонали закрили розслідування по скандальній "Лівелі"

За даними ЗМІ до скандальної "Лівели" причетні перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв та нардеп Володимир Зубик.

Верховна Рада закрила тимчасову слідчу комісію, яка розслідувала діяльність компанії "Лівела".

За проект постанови № 9449, яким пропонувалося продовжити роботу комісії на три місяці, проголосувало 56 карток народних депутатів за 226 необхідних, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Голова тимчасової слідчої комісії Ради з питань розслідування обставин і наслідків діяльності на українському ринку нафтопродуктів компанії "Лівела" та інших пов'язаних з нею юридичних осіб Роман Зварич повідомив, що роботу комісії пропонується продовжити на три місяці.

Він зазначив, що комісії необхідно провести додаткове розслідування. Зокрема, за його словами, до комісії звернулися журналісти з проханням дослідити встановлені ними нові факти щодо діяльності фірми "Лівела" і пов'язаних з нею комерційних структур, які були оприлюднені в ЗМІ в жовтні 2011 року.

За словами Зварича, йдеться про гучні звинувачення на адресу високопосадовців, зокрема, першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва та народного депутата Володимира Зубика.

Крім цього, надійшло звернення народного депутата Арсенія Яценюка з вимогою продовжити роботу комісії до повного завершення розслідування.

Як випливає зі звіту комісії, за три місяці своєї роботи вона встановила, що в результаті діяльності компанії "Лівела" і пов'язаних з нею підприємства на основі рішення Автозаводського районного суду міста Кременчук Полтавської області від 19 січня 2004 року, за 2010 рік державний бюджет України не отримав податків на суму 2,9 млрд грн.

Читайте також:

Чиновникам, які пустили "Лівелу" в Україну, світить доля Тимошенко

Мінфін виправдав скандальну "Лівелу"

Скандальна "Лівела" обікрала бюджет на мільярди і ліквідувалася: винних немає

Скандальна "Лівела" знову може імпортувати пальне без акцизів

В Україні можуть з'явитися нові "лівели"

Повʼязані теми:

Наступна публікація