Севастополь обійшов Москву і Донецьк  у рейтингу кримінальних міст

За кількістю вбивств показник Севастополя становить 8,2. Для порівняння, показник Донецька - 6,1; Києва - 3,7; Львова - 3,8.

Севастополь займає першість за статистикою зареєстрованих тяжких злочинів у співвідношенні на 100 тисяч жителів на рік. Про це йдеться в даних МВС України.

Так, за кількістю вбивств показник міста становить 8,2. Для порівняння, показник Донецька - 6,1; Києва - 3,7; Львова - 3,8. В Європі показник Севастополя перевищує тільки Вільнюс - 8,3. Показник Москви - 6,9; Санкт-Петербурга - 7,8; Мінська - 1,6.

За кількістю згвалтувань Севастополь займає третє місце по Україні з показником 5,0. Показник Запоріжжя - 5,5; Одеси - 5,2.

Перше місце у міста і за показником "умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень" - 11,8. Слідом ідуть Запоріжжя - 11,7; Луганськ - 11,6; Донецьк - 11,3. У Києві цей показник становить 4,5, у Львові - 4,8.

Як повідомлялося раніше, згідно з результатами дослідження Донецька, Луганська і Дніпропетровська області є найгіршими для життя регіонами України.

У цих областях за підсумками 2010 року зафіксували найнижчий рівень якості життя серед всіх регіонів України.

Читайте також:

Визначено Топ-20 найкращих напрямків для туризму

Американців визнали "найкрутішою" нацією світу

Жоден з українських вузів не потрапив до рейтингу кращих 

Кому в Україні жити добре: Донбасу найгірше, Києву найкраще

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: