Севастопольці пересварилися через відключення світла

Градоначальник почав вимагати особливого режиму відключень, аби заспокоїти городян.

Так званий "губернатор" Севастополя Сергій Меняйло зажадав вручну відключати електроенергію, щоб забезпечити соціальну справедливість. Такою стала реакція представника окупаційної адміністрації міста на настрої невдоволення серед севастопольців.

Містян не влаштовують автоматичні відключення електроенергії. Завдяки такому режиму частина будинків залишається постійно підключеними до живлення.

"Севастопольці звертаються з цього приводу. Легше відключити кнопкою, але справедливість повинна бути. Переходьте до ручного відключення, як це було раніше", - заявив Меняйло.

Псевдогубернатор пояснив, що електрику треба відключати і тим будинкам, які знаходяться на одній лінії з об'єктами життєзабезпечення міста. Дотепер вони не потрапляли під автоматичні відключення світла.

В окупаційній адміністрації зазначають, що багато городян незадоволені саме тим, що у сусідів є світло, коли у них немає.

У січні вже повідомлялося, що Криму не вистачає третини потужностей електроенергії. Внслідок цього на півострові почали економити на опаленні.

5 січня в окупованій Керчі вийшли з ладу одразу дві газотурбінні електростанції потужністю 22,5 МВт, які були перекинуті з Далекого Сходу для забезпечення енергопостачання.

Нагадаємо, кожен четвертий житель Криму зустрів Новий рік без світла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: