Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Троє підлітків підірвались на власноруч приготовленому "коктейлі Молотова"

Діти виготовляли небезпечну суміш, прочитавши інструкцію в інтернеті.

Троє 15-річних хлопців підірвалися на саморобній вибухівці у Вінниці. Одному зі школярів вибухом відірвало руку, другому травмувало око, третій отримав опіки, повідомляє ТСН. Діти виготовляли небезпечну суміш, прочитавши інструкцію в інтернеті.

Троє друзів вирішили поекспериментувати. Рідина для зняття лаку, кілька компонентів, придбаних в аптеці, пластикова посудина. Надвечір заховалися за гаражами, подалі від дорослих. Пляшка з пекельною сумішшю вибухнула в руках одного з хлопців. Пан Олександр саме був неподалік.

"Побачив я, що руки в нього в крові, но лівої ладоні не було, навіть півладошки відірваної, і кров сочилася. Все, що я встиг зробити – це зняти з брюків ремня і перемотати йому руку, щоб не стікав кров'ю", - розповів Олександр Уладовський.

"Швидка" розвезла дітей у різні лікарні. Одного, з незначними опіками, обробивши рани, відпустили додому. Другий лежить в офтальмології. У нього травма ока. Чи вдасться зберегти зір, медики поки що не готові сказати. Третій школяр у травматології. Врятувати йому руку лікарі не змогли.

"Травма надзвичайно серйозна, оскільки, фактично, ліва кість відсутня, можна сказати. Там було повністю розрушена ця кість до зап'ястного суглобу. І фактично, те, що ми бачили в операційній, це вже тільки були лоскути шкіри і ті тканини, які не підлягали реконструкції", - пояснила головний лікар Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Тетяна Антонець.

Усі троє постраждалих із благополучних сімей, у школі про них теж кажуть тільки хороше.

"Криміналу в їх діях поки не вбачається, проводиться перевірка. І вже по закінченні буде прийняте рішення в порядку статті 97 КПК України", - зазначив керівник Замостянського РВ міліції Сергій Сокирян.

Найімовірніше, кажуть у міліції, кримінальну справу порушувати не будуть. За те, що в інтернеті у вільному доступі зараз можна знайти будь-які небезпечні рецепти, карати, на жаль, нікого. Тим часом, тільки на Вінниччині за останні два роки вибухнуло 12 саморобних пристроїв, виготовлених за інструкціями із всесвітнього павутиння. Вони забрали життя 5 людей, ще 15 скалічили.

Відео Троє 15-річних хлопців підірвалися на саморобній вибухівці у Вінниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції