Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві одружилися 20 пар геїв

В одному з нічних клубів Києва з'явилася послуга - одруження одностатевих пар.

Протягом кількох місяців більше 20 гомосексуальних пар побралися в одному з нічних клубів Києва.

"Звичайно, свідоцтво про шлюб, яке отримує пара після розпису, не має законної сили, але головне, що для закоханих воно означає багато", - розповіла нам організатор гей-весіль Тамара Петрівна, пише "Сегодня".

Церемонії одруження для пар, де обоє - женихи, вона проводить в одному нічному клубі, де збираються геї. Каже, що за пару місяців "одружилося" вже 20 пар.

"До нас їдуть пари з усієї Україні, от, нещодавно грали весілля для гей-пари з Одеси", - розповідає організатор.

Для того, щоб розписатися, парі потрібно написати заяву, після чого наречених запрошують на бесіду. Там запитують, чому захотіли зіграти весілля, як довго разом і, нарешті, яким вони бачать своє весілля. Сама церемонія нагадує РАГС - марш Мендельсона, урочиста промова ведучої. Тільки замість слів: чи згодні наречений і наречена, запитують чи згодні женихи.

Свідоцтво про шлюб теж схоже на те, що видають в загсах при законному шлюбі, тільки зроблено на блакитному папері і в ньому не вписані паспортні дані. Після розпису, традиційно, пари обмінюються кільцями (як правило, з срібла), випивають шампанське, випускають голубів і починаються конкурси.

"Обов'язково женихи стають на рушник, щоб визначити, хто буде головним у сім'ї, також один з них кидає букет. Є й конкурси для свідків", - каже організатор весіль.

За її словами, батьків наречених, як правило, на церемонію не кличуть, а інших, більш лояльних родичів і друзів - завжди багато. Весільний торт замовляють вкрай рідко, але завжди після весілля молодята вирушають у подорож.

Читайте також:

У німецьких школах гомосексуалісти навчають дітей гей-культурі

Британським геям дозволили вінчатися в церквах

Депутати пересварились через чиновників-геїв та їхніх коханців

20% українців не проти стати гомосексуалістами

Після 14 років сімейного життя чоловік вирішив змінити стать

Залиште свій коментар

Вибір редакції