У кримському лісі шукають глухонімого підлітка з Полтави

Дата публікації
Перегляди
2463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У кримському лісі шукають глухонімого підлітка з Полтави

Хлопець вже добу блукає горами Криму. Ілюстрація

16-річного хлопця шукають вже добу. У кримських горах ще морозно, що загрожує переохолодженням.

У Криму 16-річний хлопець заблукав на Ангарському перевалі під час участі в міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування, повідомляє ТСН.

Вже дві доби 250 рятувальників, правоохоронців, лісників, колег по змаганню та добровільних помічників прочісують місцевість, і поки що не знайшли жодного сліду.

Полтавчанин Костянтин стартував у п'ятницю, 30 березня, о другій годині дня. О третій він мав фінішувати на місці старту. Коли хлопець не повернувся, організатори намагалися шукати його самотужки і тільки після десятої вечора звернулися у МНС та міліцію.

Костю шукали до пізньої ночі та сподівалися, що хлопець вийде на трасу, поблизу якої тривали змагання.

У суботу від 5-ї ранку до вечора рятувальники та правоохоронці прочесали вже 15 квадратних кілометрів лісу. Їм допомогають лісники, які добре знають тутешню складнУ місцевість.

"З такою кількістю людей ми б уже могли давним-давно людинуу знайти, але найбільша проблема в тому, що він є глухонімим, тобто він не може ні покликати на допомогу, ні почути цю допомогу", - пояснив заступник керівника ГУ МНС України в Криму Андрій Ткаченко.

Сліду зниклого підлітка поки що не вдалося взяти і пошуковим собакам. Із фотографією хлопця міліція обходить всі прилеглі заклади та хати й опитує людей.

"Відпрацьовується в тому числі версія того, що може бути з якихось особистісних мотивів Костянтин вирішив поїхати, раптово прийняв рішення, поїхати додому. Кримінальну версію поки ніхто не розглядає", - зауважив заступник керівника Управління профілактики ГУ МВС України в Криму Дмитро Коржов.

Як хлопець пережив цю ніч, невідомо. Адже при собі в нього була лише карта із завданням змагань та компас. Одягнений він був у легкий спортивний костюм, що загрожує йому преохолодженням, оскільки вночі у кримських горах ще мороз – доходить до мінус п'яти.

У спортивному орієнтуванні Костя не новачок, розповів суддя змагань. Він тренується вже 5 років. До Криму на змагання приїхав разом з іншими учнями спеціалізованої школи для дітей із вадами слуху. Пошуки хлопя обіцяли відновивти ще вдосвіта.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2463
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація