Нудисти хочуть загоряти під вікнами принца Вільяма і Кейт Мілдтон

Дата публікації
Перегляди
6266
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нудисти хочуть загоряти під вікнами принца Вільяма і Кейт Мілдтон

Нудисти вирішили влаштувати пляж під вікнами королівської сім'ї / Фото: walesonline.co.uk

Прихильники оголеного відпочинку вподобали пляж по сусідству з королівським маєтком та запрошують Кейт і Вільяма не соромитися і йти до них.

Британське суспільство нудистів подало заявку на надання частині берегової зони в місті Ньюборо в Уельсі офіційного статусу нудистського пляжу. У безпосередній близькості від землі, на яку претендують нудисти, знаходиться будинок принца Вільяма і Кейт Міддлтон.

Місця, які вважаються одними з найбільш привабливих в Уельсі, давно привернули увагу охочих до оголеного відпочинку, і тепер вони хочуть закріпити їх за собою за законом.

Спроба створити нудистський пляж по сусідству з будинком члена королівської сім'ї не суперечить британському законодавству: знаходження на публіці в голому вигляді дозволено Актом про сексуальні злочини, прийнятому в 2003 році.

Тим часом місцева влада не мають наміру допомагати нудистам: один з членів місцевої ради заявив, що буде перешкоджати реалізації цієї ідеї. Нудистський пляж, на його думку, небезпечний не тими людьми, що на ньому загоряють, але тими, що підглядають з кущів.

Активісти британського суспільства нудистів у відповідь заявляють, що це їх анітрохи не бентежить, і пропонують принцу з дружиною не відмовлятися навідріз від відвідування пляжу в Ньюборо, посилаючись на схильність до нудизму, проявлену в свій час королем Едуардом VIII.

Також, прихильники руху нудизму закликають подумати про економічні вигоди їх пропозиції - в місто понаїдуть туристи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6266
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація