В Європі створили телеканал про стосунки з Україною і Росією

В Європі створили телеканал про стосунки з Україною і Росією

Ілюстрація / Фото: inosmi.ru

Новостворений міжнародний телеканал "ITR EUROPE TV Channel" буде займатися розв’язанням питання відносин Україна-Росія-ЄС.

Про це журналiстам пiд час зустрiчi у Брюсселi повідомив заступник голови Спостережної ради "ITR Europe TV Channel" Херберт Кроттенхаммер.

Інформаційний телеканал "ITR EUROPE TV Channel" вже почав своє тестове мовлення у соціальному пакеті кабельних мереж 17-ти країн Європейського Союзу, а саме: Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Німеччини, Греції, Фінляндії, Франції, Ірландії, Італії, Люксембургу, Мальти, Португалії, Іспанії, Швеції, Нідерландів і Великої Британії. Ви можете побачити тестове мовлення on-line скориставшись сайтами: http: //seetv.tv/see/ITR_Europe_TV_Channel,  або http://www.seetv.tv

 Міжнародна телекомпанія, головний офіс якої знаходиться в Брюсселі, через супутник Hot Bird 6:13°E цілодобово демонструватиме найбільш популярні телевізійні передачі російських і українських телекомпаній. Також за угодою з правом ретрансляції, глядачі зможуть побачити програми провідних телекомпаній усього світу. Iнформацiйне наповнення "ITR EUROPE TV Channel" складатиметься з випусків новин "Час" російською, українською й англійською мовами. Це 11 новинних програм від 15 до 90 хвилин щодня. Крім цього, глава компанії наголосив, що основний сигнал мовлення буде супроводжуватися субтитрами англійською, німецькою, французькою, італійською й іспанською мовами.

За словами Херберта Кроттенхаммера, головний офіс телеканалу розташований у Брюсселі. Журналісти компанії акредитовані в Європарламенті, Раді Європи та інших європейських організаціях, що у свою чергу, дозволить інформувати глядачів безпосередньо з місця подій у "серці Європи". Найближчим часом представництва телекомпанії планується відкрити в Києві, Москві й Астані.

Починаючи з шостого січня 2012 року, буде включено другий сигнал телеканалу з російського супутника Yamal 201: 90°E.

А це дасть змогу мовити в кабельних мережах Білорусі, Молдови, України, Росії, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану та інших країн пострадянського простору.

Херберт Кроттенхаммер зазначив, що "ITR EUROPE TV Channel" – це консорціум партнерів. Вартість усього проекту становить 17 млн. євро. Відкриття телекомпанії такого рівня дозволить посилити поінформованість зарубіжної спільноти про Україну, Росію та Казахстан, а також зміцнить позитивний міжнародний імідж цих держав. Як зазначається, у подальшому телеканал сприятиме політичній і соціально-економічній інтеграції країн СНД з Євросоюзом.

Наступна публікація