Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі екс-регіонал вимкнув опалення понад двом тисячам містян, аби "провчити"

Конфлікт стався через те, що мешканці будинків створили ОСББ замість обслуговування у приватному ЖЕКу.

Дві з половиною тисячі одеситів четвертий день мерзнуть без опалення у своїх квартирах. Кажуть, "перевиховати" їх холодом вирішив колишній депутат-регіонал, він же власник приватного ЖЕКу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

 Екс-депутату начебто не сподобалося, що мешканці кількох багатоповерхівок створили ОСББ і хочуть самостійно керувати своїм житловим господарством. Обурені люди перекривали дорогу і навіть узялися за бензопили та сокири.

Озброївшись металевою трубою, екс-регіонал Олег Кіктенко ганяє місцевий люд, що виступив проти незаконної забудови. Колишній депутат розпочав її під їхніми вікнами.

ВідеоПонад дві тисячі одеситів четвертий день мерзнуть без опалення у своїх квартирах

Кажуть - перевиховати їх холодом вирішив колишній депутат-регіонал, він же власник приватного ЖЕКу. Бачте, йому не сподобалося, що мешканці кількох багатоповерхівок створили ОСББ і хочуть самостійно керувати своїм житловим господарством. Обурені люди перекривали дорогу і навіть узялися за бензопили та сокири.

Понад дві тисячі одеситів четвертий день мерзнуть без опалення у своїх квартирах

"Коли ми вирішили з мешканцями демонтувати незаконне будівництво, були викликані робітники і він приїхав сам і почав мене штовхати, бити в плече. Ось знімок, який говорить про те, що тут серйозний забій правого плеча", - каже голова правління ОСББ Ольга Статірова.

Цей конфлікт триває вже більше двох років. Відтоді як мешканці кількох багатоповерхівок створили ОСББ, інвестор - екс-депутат - обклав їх непомірним комірним. Аби люди не пручалися - вимкнув опалення.

Люди зібралися на протест. Запросили на акцію і чиновників із місцевої адміністрації. Але ті не прийшли.

"У нас 16 парадних десятиповерхового будинку. 2,5 тисячі жителів, у нас маленькі діти. Кулуарна відповідь була від місцевої влади - нам все одно. Тобто, ми сидимо без тепла з 6 березня", - скаржиться мешканка будинку Тамара Кірток.

Після 40 хвилин акції протесту люди вирішують демонтувати незаконну будову. Коли частина арматури була спиляна, задзвонив телефон. Екс-депутат раптово передумав і вирішив усе ж таки передати будинки під управління місцевих жителів. 

"Якщо ми сідаємо за діалог щодо якогось конструктиву, то я готовий віддати будинки з котельнями. Ну а якщо ми будемо одне одного ламати і трощити в односторонньому порядку - то тоді будемо качати свої права у встановленому законом порядку", - повідомив Кіктенко телефоном.

Передати управління будинками екс-регіонал пообіцяв до 15 березня. Люди ж кажуть, якщо він цього не зробить, акцію протесту влаштують уже під будівлею Кабінету Міністрів.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції