Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суперзірка 80-х Пупо здивував тим, що має дві дружини

Італійський співак поділився секретами свого приватного життя.

Італійський відомий співак Пупо, який днями перебував в Україні, поділився, як йому вдається жити з двома жінками одночасно, йдеться у "Світському житті".

62-річний співак вже протягом 30-ти років має двох дружин і вважає це нормальним, бо однієї жінки йому виявилося недостатньо.

"Коли я покохав іншу жінку, я дав своїй дружині право вибору, або вона це приймає, або ні.  Багато чоловіків зраджують потайки, я так не схотів. Звісно, дружина була в шоці, але і мені було дуже важко, коли я був з однією мені бракувало іншої й навпаки", - поділилася зірка 80-х.

"Кохання понад усе. Це здається дивним, але обидві мої дружини люблять мене однаково сильно", - додав співак.

ВідеоСмачне інтерв’ю з легендарним італійським співаком Пупо

Італійський співак Пупо, автор хіта всіх часів і народів про шоколадне морозиво, завітав до Україні з концертами. Познайомимося ближче із легендарним підкорювачем жіночих сердець, який має двох дружин. Дивіться смачне інтерв’ю у «Світському житті».

Смачне інтерв’ю з легендарним італійським співаком Пупо

Також автор хіта Gelato al cioccolato зауважив, що якщо його жінка колись почуватиметься з ним самотньою, то він піде на будь-що, але зробить її щасливою.

Нагадаємо, нещодавно іспанська оперна діва Монсеррат Кабальє показала свою квартиру та розповіла про улюблених футболістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції