Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі влаштували облаву на повій

Затримати вдалося десяток жриць кохання.

Десятьох жінок легкої поведінки затримали впродовж минулої ночі на центральних вулицях Одеси. Із ними провели профілактичну бесіду та оштрафували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними поліції, більшість жриць кохання на вулицях курортного міста - з інших регіонів України. Тут вони залишилися працювати, навіть попри закінчення курортного сезону. Розцінки за їхні послуги - від 500 до 2000 гривень за годину.

ВідеоОблава на повій: в Одесі затримали одразу 10 легковійних жінок

Із мандрьохами провели профілактичну бесіду та оштрафували. За даними поліції, більшість жриць кохання на вулицях Одеси - з інших регіонів України. Тут вони залишилися працювати навіть попри закінчення курортного сезону. Свою роботу поза законом найчастіше жінки легких звичаїв пояснюють скрутним матеріальним становищем.

Облава на повій: в Одесі затримали одразу 10 легковійних жінок

Свою роботу поза законом найчастіше жінки легких звичаїв пояснюють скрутним матеріальним становищем. "Я просто мати-одиначка. Я не живу з батьками, допомоги немає від кого, а дитина маленька. Тому обрала таку професію. Працювала в Харкові, зарплата маленька, утримувати дитину я не можу", - каже одна з повій.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва правоохоронці викрили масажний кабінет, за вивіскою якого ховався бордель. Організувала його 29-річна киянка. Жінка найняла квартиру і через інтернет вербувала працівниць. За годину так званого "масажу" з відвідувачів брали по 700 гривень, а в місяць бордель на квартирі приносив майже 250 тисяч гривень.

Фотогалерея Секс – також робота. У Києві відбувся марш за легалізацію проституції (24 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції