Навальний записав у СІЗО музичний номер для своєї дружини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Опозиціонер відбуває 20-денний арешт.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, заарештований на 20 діб відразу після місячного арешту, записав у спецприймальнику музичний номер для своєї дружини.

Про це пише Медуза.

Відео Юлії Навальній передав чоловік, що сидів в одній камері з політиком. На записі опозиціонер розповів, що через арешт вони з дружиною не змогли сходити до опери, тому він вирішив піднести їй такий подарунок.

Співкамерник Навального - Володя з Єревану - виконує арієтту Dolce amor bendato Dio Франческо Каваллі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Получаю сегодня такое сообщение: «Здравствуйте, Юлия. Меня зовут Вле (Володя). Я сидел в одной камере с вашим мужем, сегодня вышел. Алексей просил вам передать» Прекрасно. Давно с Лешей хотели съездить в Армению. Теперь точно приедем, раз эта земля рождает такие таланты. И стало понятно, почему Алексей постоянно требует приготовить к его выходу хаш. Кто знает, где взять лучший рецепт?

Публикация от @ yulia_navalnaya

Як повідомлялось, 24 вересня російського опозиціонера Олексія Навального затримали у Москві одразу ж після виходу з-під арешту. Того ж дня суд заарештував його на 20 діб. Перед цим Навальний відбув 30 діб адміністративного арешту за організацію "страйку виборців", який відбувся ще 28 січня.

ВідеоПроти російського опозиціонера Олексія Навального відкриють нову справу

Російського опозиціонера Олексія Навального затримали одразу ж після виходу з-під арешту. Політик відсидів 30 діб за організацію мітингу у лютому. Згодом стало відомо, проти російського опозиціонера відкривають чергову справу. Цього разу - за порушення проведення мітинга. 

Проти російського опозиціонера Олексія Навального відкриють нову справу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції