В Росії зраділи, що в них не буває Майданів

Глава Ради Федерацій РФ вважає неприйнятним для Росії такий досвід демократії, як акції протесту і вуличні мітинги за прикладом України.

Для Росії є категорично неприйнятним український досвід "вуличної демократії". Про це заявив спікер верхньої палати російського парламенту Сергій Миронов під час візиту до Києва.

Він розповів журналістам, що вважає неприйнятним для Росії такий досвід демократії, як акції протесту і вуличні мітинги за прикладом України.

Миронов підкреслив: "У кожної країни свій досвід і свої традиції. І мені здається, що дуже добре, що в Москві немає Майдану і демонстрацій". За його словами, в Росії, якщо у когось є бажання щось сказати, є відповідний порядок, регулярно проходять мітинги в різних відведених для цього місцях.

"Кожна держава набуває свого досвіду і своїх традицій, хто як вважає за потрібне, той так організовує, у тому числі і з вуличною демократією", - додав він.

Як повідомлялося, 29 листопада на Майдані Незалежності зібрались близько 10-12 тисяч підприємців, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Мітингувальники закликали приєднатись до акції на Майдані прихильників усіх патріотичних політичних сил. За словами організаторів мітингу, акція, що розпочиналася як протест підприємців проти Податкового кодексу, вийшла за межі вузьких економічних вимог і набула усіх ознак загальнонаціонального політичного протесту.

Підприємці вимагають накласти вето на Податковий кодекс, відправити у відставку уряд та провести вибори до Верховної ради у березні 2011 року.

Читайте також:

Партія регіонів: нового Майдану в Україні не буде ще років 25

Підприємці висунули владі нові вимоги

Підприємці про зустріч з Януковичем: "помийте руки і викиньте з вух все, що чули"

 На Майдані побилися мітингувальники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: