Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні лише за липень потонуло вже 70 людей

Рятувальники повідомляють про сотні загиблих за рік

Від початку року в українських водоймах потонули близько 600 осіб, за два тижні поточного місяця зафіксовано понад 70 випадків надзвичайних подій на воді, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій .

Зокрема, у п'ятницю, 13 липня, рятувальники вилучили з водойми у Запорізькій області п'ятьох потопельників, у тому числі 12-річну дитину. У цей самий день київські рятувальники двічі отримували повідомлення про виявлених у Дніпрі потопельників.

Фахівці ДСНС патрулюють узбережжя водойм країни та нагадують відпочивальниками правила поведінки на воді:  не варто пірнати в незнайомих місцях, купатися в нетверезому стані, залишати дітей без нагляду біля води, запливати далеко, підпливати до човнів і катерів, які пропливають повз.

ВідеоСмерть на воді. Вісім людей потонуло на водоймах України за минулу добу

Вісім людей втопилось на водоймах України тільки за минулу добу. Із початку року кількість потопельників перевалила за пів тисячі. Основною причиною трагічних випадків на воді, найчастіше, стає надмірне вживання алкоголю та недбалість батьків – кажуть рятувальники. 

Смерть на воді. Вісім людей потонуло на водоймах України за минулу добу

При цьому купатися можна: лише на спеціально обладнаних пляжах, за температури води не нижче +17 °С, час перебування у ній варто поступово збільшувати з 3-5 до 20 хвилин.

"Стежте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру",  - попереджають в ДСНС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції