Віктора Януковича "коронували" в Києві

Київська художниця намалювала портрет Януковича у дивній іпостасі - у ділову костюмі та в короні Галицько-Волинського князя Данила Галицького.

Київська художниця Юлія Панасюк вирішила увічнити президента Віктора Януковича, коронувавши його на полотні.

Глава держави на картині розміром 70x90 постав у незвичному для всіх вигляді - у діловому костюмі і в короні Галицько-Волинського князя Данила Галицького.

"Зобразити Віктора Федоровича в короні я вирішила тому, що, незважаючи на те, що раніше президент сприймався українцями лише як політик зі Східної України, то зараз в його політиці проглядаються ідеї, які близькі і жителям Західної України. Тим самим глава держави дає всім зрозуміти, що він лідер усієї України, а не якогось окремого регіону. Тобто Янукович виріс вже з просто регіонального політика в політичного діяча всеукраїнського масштабу", - сказала Юлія.

За словами художниці, на перспективу вона планує написати портрети всіх президентів України в незвичайних іпостасях.

Що стосується портрета Віктора Януковича, то про його майбутнє художниця таємниче замовчує, відзначаючи лише наступне:

"Можливо, я організую аукціон, на якому портрет глави держави купить той, хто запропонує більшу суму, а може "коронованого" президента я подарую главі держави особисто - ще не знаю", - додала художниця.

Як повідомлялося, нещодавно в Донецьку Віктора Януковича з короною зобразили на вуличних графіті.

Зазначимо, раніше луганський скульптор Микола Шматько презентував відлитий у бронзі бюст президента Януковича, зобразивши його в образі римського імператора Калігули.

"Бюст Януковича - це мій авторський погляд на нового політичного лідера", - зазначив автор. (Як відомо, Калігула увійшов в історію як деспотичний, схильний до садизму, жорстокий правитель).

До речі, нещодавно з'явилося і намальоване зображення колишнього президента Віктора Ющенка – але не на стіні будинку, а у церкві. Ющенка зобразили праворуч від Богородиці на склепіннях греко-католицької церкви архістратига Михайла в селі Верин під Львовом.

Читайте також:

Луганський скульптор зобразив Януковича у вигляді Калігули

У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

У львівській церкві Ющенка зобразили поруч з Богородицею

В Житомирі портрети Януковича з бурштину продають за 1700 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: