Янукович: ми побороли безлад останніх 5 років

Янукович похвалився, що влада працює злагоджено і продуктивно. Йому дивно, що народ цього не відчув.

В Україні, вперше за багато років, влада працює злагоджено, подоланий безлад, влаштований попередньою владою, здійснюються реформи. Про це заявив президент Віктор Янукович.

На запитання коли люди зможуть відчути наслідки цих економічних реформ, бо зараз вони відчувають лише погіршення свого економічного становища, президент відповів: "Назвіть мені хоч одну країну, у якій за півроку нової влади хтось відчув якісь наслідки. Ми побороли сьогодні той безлад, який панував в Україні останні п'ять років. Сьогодні системно і злагоджено працює вся влада, усі гілки, як єдиний механізм. Що, цього не почули люди? Ну, тоді я не знаю, що треба зробити, щоб почули".

Він також відзначив: "Ви знаєте, що будь-які реформи не дають миттєвого результату. Миттєвого результату можна досягти тільки язиком, як дехто робить із політиків і раніше робив. Популізмом займалися, розкрадали державні кошти і роздавали людям. Я цього не робитиму".

Янукович заявляє, що раніше "системних реформ не було в Україні, і не було по тій причині, що їх неможливо було впроваджувати в життя, тому що не було злагодженості між гілками влади, і різні політичні сили відстоювали різні позиції, і ніколи не було консенсусу".

Президент також похвалився, що практично завершений перший етап реформи судочинства, ухвалений закон про засади зовнішньої та внутрішньої політики, незабаром буде ухвалено новий Податковий кодекс, затверджений бюджетний кодекс, схвалена концепція економічних реформ в Україні, заснований комітет по боротьбі з корупцією і підготовлений пакет антикорупційних законів.

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна рада ухвалила нову редакцію закону про Кабінет міністрів, за яким президенту Віктору Януковичу додали ще повноважень.

Усе про скасування конституційної реформи-2004 читайте тут.

Читайте також:

Янукович підписав новий закон про Кабмін

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Закон про розширення повноважень Януковича набув чинності

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: