Янукович наказав Хорошковському віддати "Тюрму на Лонцького"

Президент доручив Азарову та Хорошковському передати музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Міністерству культури.

Президент Віктор Янукович дав доручення передати Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" до сфери управління Міністерства культури України.

Відповідне доручення він дав прем'єрові Миколі Азарову та главі Служби безпеки України Валерію Хорошковському, повідомляє його прес-служба.

Чиновники мають вжити заходів щодо передачі музею до 15 жовтня 2011 року.

Крім того, їм доручено забезпечити відповідне фінансування зазначеного музейного закладу з Державного бюджету України.

Як відомо, у вересні минулого року СБУ затримала директора музею Руслана Забілого, конфіскувавши у нього комп'ютер та зовнішні диски.

СБУ заявила про порушення кримінальної справи за фактом готування до розголошення відомостей, що становлять державну таємницю.

Після цього СБУ провела обшук у кабінетах істориків музею "Тюрма на Лонцького" у Львові й вилучила два ноутбуки, один жорсткий диск, паперові копії історичних документів.

Працівників Національного музею "Тюрма на Лонцького" допитували як свідків у кримінальній справі за фактом замаху на розголошення відомостей, що можуть становити державну таємницю.

Читайте також:

Львівський музей жертв репресій віддали комуністові

У Львові вимагають судити Хорошковського за шантаж та сталінізм

Затримання львівського історика ініціював Хорошковський

СБУ затримала дослідника визвольного руху зі Львова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: