Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єдиний в Україні автобан перетворився на суцільну ковзанку

Даішники ж укотре закликають водіїв сидіти вдома.

Єдиний український, нібито автобан, - під шаром суцільного льоду. Хоча рух трасою Одеса-Київ і дозволений, на деяких її ділянках їдуть, ризикуючи злетіти з дороги. Уже другий тиждень водії нарікають на неякісне прибирання снігу, який, утрамбовується і перетворюється на ковзанку, повідомляє ТСН. Даішники ж укотре закликають сидіти вдома.

Уже зараз вітер на трасі здіймає хвилі снігу і намітає на дорожні смуги. Снігозбиральна техніка працює цілодобово. Але їх зусилля майже марні — невтішні прогнози і синоптиків, які попереджають про штормовий буревій.

Там, де працює снігозбиральна техніка, - а це одеський відрізок траси, - дорожнє покриття без льоду. Отже, до мосту через Південний Буг рухатися ще можна, а вже потім - суцільна ковзанка. Поради від водіїв прості.

"Дотримуватися дистанції і не перевищувати швидкість. Тихіше їдеш - далі будеш", - радить житель Умані Володимир Цуркан.

Кермувальники винуватцями численних ДТП називають не негоду, а дорожні служби. Нарікають, що розчищати сніг вийшли запізно.

Попри оцінки водіїв, дорожники воліють ситуацію на трасі Київ -Одеса критичною не називати, адже сніг зачепив лише кілька північних районів Одещини. А на кригу вже висипали понад три тисячі тонн піщано-соляної суміші. Важкі часи для надшвидкісної траси країни і даішники, і синоптики прогнозують на майбутнє - увесь тиждень Південь України засипатиме снігом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції