Заява про відставку давно написана – Холодницький

Дата публікації
Перегляди
1136
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Заява про відставку давно написана – Холодницький

Фото: Богдан Амінов / Facebook

Керівник САП запевнив, що не боїться втратити посаду.

Конфлікт між керівниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України не зупинив спільну роботу двох органів. У цьому запевнив керівник САП Назар Холодницький у програмі "Право на владу" в ефірі каналу "1+1".

За словами головного антикорупційного прокурора, він готовий піти з посади, але не бачить у цьому необхідності. "Заява про відставку написана на другий день роботи, 2 грудня 2015 року", - розповів він. "Я не боюся цього", - додав Холодницький.

Ситник та Холодницький прокоментували конфлікт біля будівлі САП

Ситник та Холодницький прокоментували конфлікт біля будівлі САП

Він пояснив, що готовий далі працювати разом із Артемом Ситником, але не хоче, щоби в цій роботі був присутнім елемент особистих конфліктів. "Напевне, якщо будуть дальші спроби мотати кабелі", - назвав Холодницький причину можливого подальшого загострення стосунків. "Я кабелі на Сурікова не клав", - додав він, натякаючи на розташування головного офісу антикорупційного бюро.

При цьому Холодницький запевнив, що взаємодія між САП і НАБУ триває, попри конфліктні стосунки керівників. "Далі робота йде. Все нормально, процес триває. Тільки не треба перетворювати державну установу на установу вирішення своїх питань", - підсумував прокурор.

Наступна публікація