Олександр Хацкевич: Пропущений м’яч дуже засмутив

Олександр Хацкевич: Пропущений м’яч дуже засмутив

3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. Динамо - Янг Бойз - 3:1. Головний тренер київської команди Олександр Хацкевич поділився враженнями від перемоги Динамо та прокоментував гострі моменти матчу.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie