З Ради вивели журналістів через "мінування"

З Ради вивели журналістів через "мінування"

Сьогодні, 26 листопада, правоохоронці отримали повідомлення про «мінування» Верховної Ради. Принаймні так повідомили журналістам і почали виводити представників преси з зали. Депутати залишилися працювати.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie