Герман побачила злий погляд Тимошенко

Герман побачила злий погляд Тимошенко

Герман побачила злий погляд Тимошенко / Фото: УНІАН

Герман закликала спікера Литвина незаявляти про фальсифікації, а Тимошенко назвала "хорошою акторкою".

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман заявляє, що голові Верховної ради, кандидату на пост президента Володимиру Литвину не варто заявляти про фальсифікацію виборів і необхідність провести перерахунок голосів, адже він як представник чинної влади сам несе відповідальність за забезпечення чесних і прозорих виборів.

Про це вона сказала сьогодні на прес-конференції у Києві, коментуючи заяву народного депутата від Блоку Литвина Олега Зарубінського про ініціативу цієї політичної сили ухвалити постанову Верховної ради про перерахунок голосів.

"Мені було б дивно, якби сама влада казала, що ці вибори нечесні і непрозорі, адже саме на ній лежить відповідальність забезпечити чесність і прозорість виборів", - зауважила Герман.

На її переконання, якщо Литвин заявить, що ці вибори були сфальсифіковані, "ми будемо мати право звинуватити у цьому його самого, адже він є представником влади і його обов’язком було забезпечити чесність і прозорість виборів".

Герман також висловила думку, що вчорашня заява Зарубінського - це "спроба зберегти обличчя".

"Литвин потерпів страшну поразку. Для нього самого неочікувану. На жаль, українці не підтвердили, що їм потрібний Литвин, і з цього необхідно якось виходити команді і скинути вину за непопулярність свого кандидата на якісь інші обставини", - пояснила Герман.

На прохання журналістів оцінюючи вчорашню поведінку кандидата у президенти, прем’єр-міністра Юлію Тимошенко, Герман зауважила, що "вона намагалася поводитися цілком природно і пристойно".

"Як кожна жінка, вона намагалися приховати поразку. Оскільки вона акторка дуже добра, то їй майже це вдалося. Лише треба трошки змінити погляд – дуже жорсткий і дуже злий погляд. Їй не вдалося учора зробити добрі і переможні очі", - сказала Герман.

Читайте також:

Тимошенко перемагає в 15 областях і Києві, Янукович - в 9-ти, Криму і за кордоном

Підраховано 85% голосів: відрив скорочується

Тимошенко впевнено перемагає на виборах у Києві

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація