Перед обранням екстремальної професії жінці варто народити дитину

Перед обранням екстремальної професії жінці варто народити дитину

А вже потім працювати

Кранівниць і малярів, провідниць, стюардес, лікарів швидкої та хірургів лікарі попереджують: спочатку - народження дитини.

Перед тим, як зайнятися екстремальною роботою, жінці спочатку варто народити дитину.

Це порада від лікарів. Стосується представниць найважчих професій. Тих, які вимагають нічних чергувань, контакту з хімією та перенесення важких речей.

Тетяна Татарчук, заступник директора Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України каже: "Найшкідливіше, це сукупна дія факторів. Це нічний час, це стрес, це хімічні. От ми обстежували жінок кранівниць, у них дуже багато розладів. Тому що це і стрес і вібрація і хімічні речовини і іноді робота у нічний час".

Стрес та зміна часових поясів також розхитують жіноче здоров'я. Крім кранівниць і малярів, небезпечними виявились професії провідниць, стюардес, лікарів швидкої та хірургів. Утім, якщо покликання вимагає, працюйте, кажуть медики. Але не забувайте про регулярні медогляди.

Лікарі стверджують: природа захищає жінку саме в активному репродуктивному віці, тобто від 25 до 38 років організм жінки найбільш стійкий щодо дії будь-яких чинників. А коли репродуктивна система починає згасати, захист природи трошки втрачається.
І тоді з'являються ризики щодо пухлинних захворювань.

Попри те, в Україні жінки все частіше обирають екстремальні професії.

Психологи повальне захоплення бізнесом та вимірювання успішності у грошових одиницях вважають хибним шляхом. Насправді лише десята частина з нас має хист до комерції. Решта іде на роботу, зціпивши зуби. Підказка психолога – забудьте про гроші і шукайте себе там, де відчуваєте радість творчості.

А про жінок, які обрали важкі професії, дивіться у відео ТСН.Варти.

Читайте також:

Forbes визначив десять "головних професій" наступних 10 років

Жінка 25 років працює далекобійником (відео)

Ворожка і астролог стали офіційними професіями (відео)

Українки зі складними професіями

Українки зі складними професіями

Повʼязані теми:

Наступна публікація