Приватна територія Інни Богословської

Приватна територія Інни Богословської

Інна Богословська продала свою квартиру в Києві

ТСН продовжує заходити в гості до кандидатів у президенти. Цього разу під іншим кутом ми подивилися на Інну Богословську, котра виявилася гостинною господинею та люблячою бабусею.

Нинішній герой рубрики "Приватна територія" кандидат у президенти Інна Богословська.

Богословська знімає великий заміський будинок. Власну квартиру у Києві вона продала, коли прогоріла на минулих парламентських виборах. Був час, зізнається Інна Богословська, коли в цьому заміському будинку жили разом кілька сімей.

"З "Вече" ми вийшли з великими боргами. Грошей не було. Я брала кредити. Донька Настя продала свою квартиру, чоловік продав свою, я свою в Києві", - розповіла Богословська.

Найбільша радість для Інни Богословської – це її онуки, яких, щоправда, вона останнім часом бачить рідко. Наразі її дочка від першого шлюбу Анастасія повернулася до Харкова, але інколи гостює у матері з сином та донькою.

Бути молодою бабусею пані Інні подобається, проте вона зізнається, що не проти зараз народити і другу дитину.

"Коли я стала бабусею, до мене в житті прийшло велике кохання. Тож я й сама не проти народити дитину!", - зізналася політик.

Інна Богословська виявилася напрочуд гостинною. Перше, що вона намагається зробити з усіма гостями - нагодувати. ТСН частували смаженою кров'янкою та сальцисоном.

Богословська ніколи не залишається у великому будинку сама. Наразі, у справах до Києва приїхав перший чоловік Богословської Анатолій. У нього вже давно друга родина, але добрі стосунки колишні чоловік та дружина підтримують досі.

Крім того, в політика є ще дві собаки – дворняга Машка та породистий Джинджер.

Читайте також:

Богословська мріє зробити англійську офіційною мовою в Україні

Богословська поскаржилась Росії, що Румунія зазіхає на українські землі

Передвиборна програма Інни Богословської

Богословська їде до Західної України шукати легеневу чуму

Приватна територія Інни Богословської

Приватна територія Інни Богословської

Повʼязані теми:

Наступна публікація