Богословська поскаржилась Росії, що Румунія зазіхає на українські землі

Кандидат у президенти заявила, що ніхто не в змозі захистити Україну від територіальних претензій сусідів.

Питання гарантій безпеки країнам, які відмовилися від ядерної зброї – Україні, Казахстану і Білорусі, - досі не вирішене. Ніхто не в змозі убезпечити Україну від можливих територіальних претензій Румунії – країни-члена НАТО. Про це заявила народний депутат Інна Богословська, виступаючи на форумі європейських і азіатських ЗМІ в Москві.

"Після того, як Україна відмовилася від ядерної зброї, не було підписано жодного міжнародного договору. Було підписано Будапештський меморандум-пам’ятку, в якому формула безпеки України виглядає приблизно так - якщо на територію України хтось збереться здійснити замах, то підписанти Будапештського меморандуму зберуться і подумають, що їм робити", - сказала Богословська.

"Якщо ми вважаємо це гарантією безпеки території, то ми дуримо самі себе", - вважає депутат. При цьому вона зазначила, що це стосується також Казахстану і Білорусі.

Богословська зазначила, що президент Румунії, країни, яка є членом НАТО, тричі заявляв про те, що не визнає сьогоднішні кордони. "Це практично десята частина території України - це вся наша Бессарабія, це Чернівецька область", - сказала народний депутат.

Читайте також:

Богословська їде до Західної України шукати легеневу чуму

Богословська: офіцерам СБУ й прокурорам соромно дивитись мені в очі

Ющенка визнали найненависнішим кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: