Українкам віднайшли рецепт як вийти заміж за олігарха

Дівчина повинна працювати, адже нічим не зайнята автоматично сприймається як нецікава особистість.

За 11 місяців 2009 року офіційно одружилися 305 з половиною тисяч пар. Причини для укладення шлюбу різні - у когось кохання, у когось вагітність, у когось - матеріальна зацікавленість.

Багато українок мріє про шлюб з олігархом. Власник шлюбної агенції з досвіду радить – багатих чоловіків краще не дурити. Вони достатньо розумні, аби робити великі гроші, тож ваш обман розкусять умить. Самі чоловіки з таким статусом встановили рамки, за якими обирають собі жінок. Їм потрібні дружини, які будуть постійно викликати в них інтерес і стимулювати їх, дехто бажає, щоб його кохана була частиною роботи задля можливості робити справи разом, щоб була господинею і партнером в одному обличчі. Також чоловіки відзначають зовнішній вигляд: повинна гарно вдягатися, дехто за сексуальність у зовнішності, але при цьому вигляд має бути стильним і елегантним.

Серед обов'язкових принад – робота, освіта. Дівчина повинна працювати, адже нічим не зайнята автоматично сприймається як нецікава особистість.

Гуру світських сватань Петро Лістерман стверджує, що жадібний блиск в очах відразу відлякує "велику рибу". За його словами, найкраще спокусити виходить у непрофесійних "рибалочок".

Жінка напевно має бути чимось захопленою – лише тоді вона викличе і утримає увагу непересічного чоловіка. Або сама такого створить.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН.Варта:

Читайте також:

Facebook звинуватили в кожному п'ятому британському розлученні

У Мехіко легалізували одностатеві шлюби

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

ВідеоЯк вийти заміж за міліонера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: