Українкам віднайшли рецепт як вийти заміж за олігарха

Українкам віднайшли рецепт як вийти заміж за олігарха

Українкам віднайшли рецепт як вийти заміж за олігарха

Дівчина повинна працювати, адже нічим не зайнята автоматично сприймається як нецікава особистість.

За 11 місяців 2009 року офіційно одружилися 305 з половиною тисяч пар. Причини для укладення шлюбу різні - у когось кохання, у когось вагітність, у когось - матеріальна зацікавленість.

Багато українок мріє про шлюб з олігархом. Власник шлюбної агенції з досвіду радить – багатих чоловіків краще не дурити. Вони достатньо розумні, аби робити великі гроші, тож ваш обман розкусять умить. Самі чоловіки з таким статусом встановили рамки, за якими обирають собі жінок. Їм потрібні дружини, які будуть постійно викликати в них інтерес і стимулювати їх, дехто бажає, щоб його кохана була частиною роботи задля можливості робити справи разом, щоб була господинею і партнером в одному обличчі. Також чоловіки відзначають зовнішній вигляд: повинна гарно вдягатися, дехто за сексуальність у зовнішності, але при цьому вигляд має бути стильним і елегантним.

Серед обов'язкових принад – робота, освіта. Дівчина повинна працювати, адже нічим не зайнята автоматично сприймається як нецікава особистість.

Гуру світських сватань Петро Лістерман стверджує, що жадібний блиск в очах відразу відлякує "велику рибу". За його словами, найкраще спокусити виходить у непрофесійних "рибалочок".

Жінка напевно має бути чимось захопленою – лише тоді вона викличе і утримає увагу непересічного чоловіка. Або сама такого створить.

Більш детально дивіться у сюжеті ТСН.Варта:

Читайте також:

Facebook звинуватили в кожному п'ятому британському розлученні

У Мехіко легалізували одностатеві шлюби

Кожна п'ята жінка гладшає після заміжжя

Як вийти заміж за міліонера

Як вийти заміж за міліонера

Повʼязані теми:

Наступна публікація