Facebook звинуватили в кожному п'ятому британському розлученні

У соціальній мережі дружини спілкуються з колишніми партнерами, а в інших мова йде просто про віртуальні романи.

У 20% прохань про розлучення як причину згадується активність одного з подружжя в соціальній мережі Facebook. Про це пише The Daily Mail з посиланням на представників юридичних компаній, які спеціалізуються на шлюборозлучних процесах.

Кожен п'ятий житель Великобританії, який подає на розлучення стверджує, що однією з причин, через які він хоче розірвати шлюб, є поведінка чоловіка в соціальній мережі, наприклад, флірт або інтимне листування з третіми особами. Як зазначають юристи, часто про залишені "віртуально невірним" чоловіком коментарях або повідомленнях "віртуально обдуреній" дружині повідомляють сторонні люди.

В одних випадках ревнощі пов'язані з тим, що в соціальній мережі дружини спілкуються з колишніми партнерами, а в інших мова йде просто про віртуальні романи.

За останні два роки у Великобританії було скоєно щонайменше два вбивства через статус в Facebook. 34-річний Уейн Форрестер і 31-річний Брайан Льюїс вбили своїх дружин через те, що ті змінили статус з "заміжня" на "самотня". Обидва злочинця були засуджені до довічного ув'язнення.

Нагадаємо, Facebook піддається активній критиці за зміни установок, які порушили захист приватної інформації користувачів.

Зміни дозволяють користувачам розміщувати більшу кількість приватних даних в контенті, який вони виставляють на свої сторінки. Але зміни призвели до того, що приватна інформація користувачів, які не зметикували поміняти установки, стає доступною для будь-яких користувачів інтернету.

Читайте також:

Facebook позбавив користувачів конфіденційності

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Facebook переклали латиною

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: