Технології спекотного літа

Технології спекотного літа

Роман Чайка

Нова технологія - називати усі заяви інакомислячих брудними політичними технологіями.

Нова технологія боротьби з інакомислячими – називати усі їх заяви і виступи брудними політичними технологіями. Це ноу-хау базується на старій. ще біблійній доктрині - "хапай злодія" голосніше за всіх волає той, хто щойно розжився шапкою ближнього свого. Це будь-який старець на горі Афон знає, але наші теле-депутати на афони не їздять, тому борються як вміють.

Журналісти оприлюднили список фактів цензури й організувалися в "Стоп цензурі". Це технологія, кричить в телевізор Михайло Чечетов. Цензури немає, а от журналісти, на відміну від обранців народу, продажні по своїй природі. У TVі та 5 каналу через суд відбирають частоти – це брудна технологія журналістів цих каналів, які "економічну суперечку господарюючих суб'єктів" видають за наїзд на незалежні медіа, з тихим надривом пояснює Інна Богословська.

Сам голова СБУ Хорошковський з усмішкою Джеймса Бонда, до якого несподівано завітав енурез, визнав існуючий "конфлікт інтересів". Людською мовою таке перекладається як "політична корупція". Ще трохи, і конфлікт інтересів між трьома Хорошковськими може перерости у відкрите протистояння. Колись літописець напише: "І пішов брат Хорошковський з СБУ на брата свого Хорошковського, що у Вищій раді юстиції засів. І була січа кривава. А потім спинили бій, замирилися та об'єдналися вони і пішли з мечем на свого брата-олігарха Хорошковського. І день, і ніч тривало Хорошковське побоїще. І була руїна..."

Ще живі свідки того, як знищення російського НТВ Кремль подавав під соусом господарської суперечки. Що сталося далі? Увімкніть телеящик з оновленими НТВ та іншими російськими рупорами свободи і братерства – загляніть у майбутнє вітчизняного телебачення.

Беззбройні люди Харкова стали перед бензопилами та екскаваторами – і тут технологія екс-губернатора Авакова, який вислужується перед Юлею, пояснює в телевізорі губернатор Добкін.

Письменники почали голодування супроти прийняття нового закону, яким заберуть право на вільні зібрання та мітинги – це проплачені Заходом грантоїди, які й пишуть свої книжечки на вигаданій австро-поляками "мові". І голодування влаштовують не за так.

Уже другий місяць поспіль головний міліціонер Могильов невтомно пояснює, що купка незадоволених партійних "лузерів" заважає комфортному життю мільйонів. Ніхто тим "партклікушам" не забрав право на збори й мітинги, а їх просто відгородили "Титаном" від решти мирних громадян. Усе заради спокою і комфорту. Якщо хтось вбачає тут попрання його свобод, то хай йде в суд, каже міністр-демократ. От колись усіх кримських татар вивезли з півострова заради комфорту решти кримчан – так Могильов пояснює свою позицію. Буденний комфорт громадян, а не якась вигадана Заходом ксенофобія та нацизм.

Головний редактор газети "Коломийський вісник" Василь Дем'янів вже третій місяць бореться за власне здоров'я. Усе традиційно – нічний напад, проламаний череп, нейрохірургічна операція. Традиційно, що орли Могильова і кроти Медведька ведуть славне слідство, майже як у тих російських телесеріалах, які кожного вечора приходять у домівки мирних українців. Традиційно, що і ця історія – також технологія, бо якби не писав те, що не треба... Совєтських людей також вчили, якщо влада репресувала і розстріляла – значить було за що. "Враг нє дрємлєт", особливо, якщо це ворог народу.

Судиться зараз газета "Експрес" у львівському суді проти наїздів, арештів, обшуків та інших способів цивілізованого діалогу влади з приватним виданням. Суддя Надія Шумська заявила про тиск на неї прокурора області Олексія Баганця, який саме у ці дні раптом захотів через кваліфікаційну комісію притягти цю суддю до адміністративної відповідальності. Ну так співпало. Але судова реформа впевнено крокує країною, і скоро Вища рада юстиції всіх неправильних суддів виправить або зачистить. А от такі "заявочки" судді - то явно спланована провокація. Хтось таки ж вигадує такі ієзуїтські технології проти неупередженої прокуратури.

Але вершиною цинізму було те, як в медіа підняли крик та ґвалт, коли доблесні бійці з написом "податкова міліція" у масках та з автоматами захопила бункер народного депутата Бондарєва з напівлегального БЮТ. Свій схрон той замаскував під громадську приймальню народного депутата. Витязі з автоматами і двері висадили з першої спроби, і столи з комп'ютерами розкидали, як на показових виступах у день десантника, і при цьому тримали "на мушці" усіх бютівських посіпак, а самого депутата – у полоні. Саме наступні двері з написом "Комерційний банк" були бойовою задачею, куди й планували увірватися автоматники. Ну, помилилися дверима. Ну з ким не буває?! А журналісти, так ніби є щось страшного у тому, коли тобі автоматом у мармизу ціляться, почали кричати, писати. Так, ніби ще один п'яний студент падав і падав, поки не загинув від ударів кам'яної підлоги райвідділку. Упередженість писак настільки явна, що неозброєним оком видно брудну політтехнологію, яка за всім цим стоїть.

От якого милого у цю тридцятип'ятиградусну спеку не купатися в озері, не пити холодного пива у затінку дерев, а збирати усі ці букви в брудну статтю проти народної влади?! Ще один продажний автор виконує чергову брудну технологію.

_________________________

Читайте також:

Головне шоу країни

Головне шоу країни "Янукович має талант": презентацію готували під соусом "100 днів, що потрясли світ" і провели у два етапи.

Повʼязані теми:

Наступна публікація