Уже лушеє і вєсєлєє

Уже лушеє і вєсєлєє

Роман Чайка

Демократія нічого не вартує, якщо сама не вміє себе захищати. Бойовий загін захисників української демократії з кожним робочим днем лише посилює наш захист.

 Оптимізм, який зростає в народі щодня, є запорукою успішних реформ! Цю тезу я придумав для майбутніх виступів наших керманичів і дарую її безкоштовно спічрайтерам наших вождів демократії. Хоча і без мене вони справляються на відмінно.

У процесі вибудовування чіткої монархічної вертикалі під Януковича найбільших успіхів досягнув губернатор Хмельниччини Василь Ядуха. Він почав беатифікацію з подальшою канонізацією Віктор Федоровича та усієї єнакіївсько-макеївської православної братії ще за їх наземного життя: "Ця влада - від Бога. А тому потрібно у бік відкинути політичні вподобання і працювати на її авторитет". Хмельницький обласний голова пан Василь цілковито правий, бо усяка влада від Бога. І влада Гітлера, і Сталіна, і Піночета, і Путіна. Просто та влада може бути як спасіння, а може бути як кара небесна. Ми ж не знаємо достеменно що раб Божий Ядуха мав на увазі.

Усі ці канони і практичні прийомчики богослов'я давно засвоїла і застосовує на практиці харківська влада. Провела пародію на громадські слухання у стилі біло-блакитних концертів на Майдані з залученням тіл комунальників, учителів та інших бюджетників. Прийняла резолюцію, згідно з якою Допа і Гєпа рубають дерева на благо народу і від імені народу. І за це їм воздасться в соціології. Губернатор Добкін стверджує, що їм за вирубку парку ім. Горького вже воздалося: "Для тех, кто пытался очернить Партию регионов, создал обратную ситуацию. Партия регионов набрала на 8% больше, чем месяц тому назад".

А голова цієї партії Азаров тим часом мусів звітувати за пророблену роботу головою уряду Азаровим. Як прем'єр-міністр цей другий Азаров підбивав свої сто днів реформаторських подвигів цитатою Сталіна: "Жити стало веселіше, стало краще". Цитував Азаров як завжди із помилками. В оригіналі, напередодні масових репресій та розстрілів, Сталін казав: "Жить стало лучше, товарищи. Жить стало веселее". Пригадую, як Ніколай Янович Пахло-Полько-Азаров вирішив похизуватися ерудицією і процитувати Черчіля в прямому ефірі. Тоді, замість оригіналу: "Democracy is the worst form of government unless you compare it to all the rest", тобто "Демократія є найгіршою формою правління допоки ви не порівняєте її з рештою форм", у златоуста Азарова вийшло саме так: "Як сказав Черчіль – демократія є найгіршою системою". От наш друг геологів маркшейдер Ніколай і керує саме так, як і засвоїв афоризм сера Уїнстона.

А нещодавно справедливий суд іменем України зняв усі звинувачення і відкинув усі факти використання державних коштів соціалістичним екс-міністром Рудьковським для польотів в Париж з довгоногими моделями. Тому прем'єр-дідусь Ніколай Янович і обурився, що якісь журналісти не хочуть, щоб віце-прем'єр Клюєв літав за гроші платників податків на державному літаку у Запоріжжя. На пропозицію пишучої братії, щоб міністри літали звичайними рейсовими літаками, голова уряду відповів: "Я ще раз повторюю, коли станете членом уряду, будете міркувати, що краще з огляду члена уряду". І це не було чергове "да-пашлі-ви" від Азарова, просто старший партійний товариш піклується за підростаюче покоління і побажав талановитій молоді стати колись міністрами і літати собі, як Клюєв або з дівчатками, як Рудьковський.

Демократія нічого не вартує, якщо сама не вміє себе захищати. Бойовий загін захисників української демократії з кожним робочим днем лише посилює наш захист.

Чекісти Хорошковського вже проводять зустрічі із журналістами і залякують їх не гірше за кегебістів часів Щербицького. Отже, чутки, що служба втратила минулий професіоналізм та закалку, є лишень чутками, які розпускають вороги України. Тепер нашому ЧК своїх вже замало – вирішили пригрозити депортацією навіть автору газпромівського "Коммерсант-Украина" Артему Скоропадському. Агент СБУ з "ксівою" на ім'я Артема Ковальова порекомендував російському Артему не писати про українську праву опозицію. Одним словом наш Артем забезпечував національну безпеку України від їхнього Артема.

А тим часом його начальник Хорошковський доводив на практиці, що ворогів нової демократії і народу треба саджати. Цього тижня СБУ кинула за ґрати екс-главу Державної митної служби Анатолія Макаренка, а колишнього в.о. голови НАК "Нафтогаз" Ігоря Діденка після допитів посадила на підписку про невиїзд. Свої дії Хорошковський мотивує рішенням Стокгольмського арбітражного суду щодо газу, який колись РосУкрЕнерго Фірташа-Бойка закачали собі, а потім уряд Тимошенко за угодою з Газпромом забрав на баланс держави. Рішення закордонного арбітражу, яке ніхто в очі не бачив, може визнати господарські аргументи сторін: РосУкрЕнерго та Нафтогазу, але ніяк не кримінальну відповідальність окремих держчиновників. Але ж бізнес-партнер Фірташа по каналу "Інтер" Валерій Хорошковський попередив заздалегідь: "Хлопці, ми всі, на мій погляд, глибоко помиляємося. Теза про те, що бізнес має бути відділений від політики, — або ідеалістична, або божевільна". Адже тут справа не у кількох мільярдах доларів, а справа - у принципі. Хіба винуватий голова СБУ, що тут саме державні, приватні та політичні інтереси випадково співпали? І як єдине ціле тепер розділити, божевільно-ідеалістичний хлопче? – ніби запитує у тебе бізнес-менеджер СБУ.

Попри саботаж реформ на місцях залишками галиційських бандеро-помаранчів, глобально Україна усе впевненіше просувається до G-20 – двадцятки найрозвиненіших країн світу. Ми усе більше відкриті для інвестицій та інновацій, і Європа усе більше відкривається для нас. От навіть Ізраїль цього тижня візи для простих українців скасував. І наш Гарант вкотре підбив підсумки, як вони не словом, а ділом виконують програму: "Мы стремились решить этот вопрос. Это, как говорится, первая ласточка из стран Европы. Безусловно, мы ратифицируем это соглашение". Якщо навіть Ізраїль визнав прогрес України, то решта Європи просто змушена буде нас прийняти як рівних.

_________________________

Читайте також

Тривожні дні

Ну дуже випадковий витік надсекретної інформації підняв дибки волосся: тілу №1 в Україні загрожують терористи-снайпери.

Повʼязані теми:

Наступна публікація