Володимир Кличко: одружусь лише в Україні

Володимир Кличко: одружусь лише в Україні

Кличко мріє про бій з Хеєм

Ексклюзивне інтерв'ю чемпіона світу з боксу Володимира Кличка.

Чемпіон світу з боксу IBF/IBO і WBO Володимир Кличко в ексклюзивному інтерв'ю ТСН розповів про перемовини про бій з чемпіоном WBA Девідом Хеєм, про ситуацію з Олександром Повєткіним, про відносини з американською актрисою Хайден Панеттьєрі і про зйомки у кіно.

НА ТРЕТІЙ РАЗ ХЕЙ ПОГОДИТЬСЯ

- Вас не так часто можна зустріти у Києві. Для нас – журналістів це рідкісна вдача поспілкуватися...
– Насправді у Києві я буваю часто, але не щоразу мій приїзд пов'язаний з інтерв'ю. Але коли є можливість із задоволенням можу із вами поспілкуватися.

- Якого наступного суперника нам чекати у ринзі проти Володимира Кличка?
– Наразі тривають активні перемовини з командою Девіда Хея і я сподіваюся вони завершаться поєдинком, який планується на кінець вересня - початок жовтня. Але якщо Хей знову відмовиться, то дата залишиться, а суперником, схоже, буде Олександр Повєткін, проти якого мені доведеться відстояти свій титул.

- А на вашу думку наскільки взагалі можливий бій когось із братів Кличків проти Девіда Хея, оскільки британець вперто уникає цієї зустрічі у ринзі?
- Про це мабуть знає лише Девід Хей. Він вже двічі відмовлявся від боїв з братами Кличками, але на третій раз сподіваюся погодиться. Я навіть використав інтернет-мережу, таку як facebook, youtube і наш офіційний сайт щоб відкрито викликати його на бій. Зараз, після переможного для себе бою проти Джонні Руїза, Хей має право на об'єднавчий поєдинок зі мною. Так само, як і я маю таке право. І боксерська федерація може “посунути” мій можливий бій з Повєткіним, натомість провести дуель проти Хея. Ми наразі працюємо над цим і найближчим часом оголосимо де і коли буде бій Володимир Кличко – Девід Хей.

- А розкажіть як з'явилася ідея записати цей вже відомий відеоролик, виклик Девіду Хею на бій?
– Справа в тому що Хей от уже півтора роки вдало маніпулює за допомогою мас-медіа, використовує свою неординарну поведінку. А наші коментарі у відповідь були більш консервативні. Чесно кажучи коли люди чують лише одну точку зору, вони мимоволі починають вірити цій людині. Тому я вирішив відповісти таким чином. Все це сталося доволі спонтанно. Текст я придумав за якихось півгодини і відео записали теж за півгодини.

- А реакція Девіда Хея, який заявив, мовляв нехай спершу Клички вийдуть в ринг один проти одного а вже потім я зустрінуся з переможцем, вас не здивувала?
– Моя точка зору – це було доволі невдало. Та й сказав він про це через свого тренера і, по-моєму, кожен прихильник боксу зрозумів, що це відповідь не конкретна і квола. І будь-яку відповідь Хея, окрім звісно виходу на ринг, я не вважатиму відповіддю.

- Чи будуть ще з боку братів Кличків подібні спроби “витягнути” Хея у ринг?
- Думаю, найкраще показати хто такий Девід Хей - це вийти проти нього у ринг. І дуже вірю в те, що він погодиться на бій проти мене. Роблю все можливе для нього, також з фінансового боку, щоб йому це було вигідно. Для мене - це останній великий титул, якого немає в нашій сім'ї, і для цього я зроблю все можливе. Але якщо він знову відмовиться, тоді його всі сприймуть так, як сприймають зараз – саме таким, яким він є зараз! А наразі він, такий собі – боягуз, який обіцяє всім відрубати голови, а конкретно братам Кличкам, а насправді боїться вийти проти нас у ринг.

- А який він взагалі Девід Хей поза камерами? Ви ж бо з ним спілкувалися кулуарно.
- Думаю, та власне не думаю а знаю – Девід Хей в житті точно такий же як і перед телекамерами та журналістами.

СПОДІВАЮСЯ, ЩО ПОВЄТКІН ТАКИ ГОТОВИЙ

- Наразі все у пресі крутиться навколо бою з Повєткіним?
– Звісно, Повєткін міг битися проти мене ще 2 роки тому. Тоді завадила йому травма. І ось він знову виборов це право. Я останнім часом чую від його тренера, нібито Олександр вже готовий до бою проти Кличка, потім чую, нібито він ще не готовий. Але я сподіваюся Олександр таки готовий і якщо не буде Девіда Хея, то почнуться переговори з Повєткіним.

- Але звісно ж бій з Повєткіним вам не настільки цікавий як з Хеєм? Все ж Повєткін – претендент, а Хей – володар поясу.
– Я скажу так – Девід Хей мені цікавіший. Цікавіший, бо тут є персональні стосунки і є передісторія. Двічі брати Клички мали битися з ним і це зривалося, а ще ж у нього пояс, який би дуже нам хотілося завоювати. Але навіть, якщо Хей не вийде проти нас у ринг, нічого страшного. Ми будемо продовжувати наші успішні кар'єри і нікому не дозволимо відібрати наші пояси, аж доки ми у ринзі.

- А от як самі відчуваєте, скільки ще сил вистачає на кар'єру у професійному боксі?
– Знаєте, по відчуттях я віку не відчуваю. Мені нещодавно виповнилося – 34, а чесно кажучи, з часом я себе почуваю навіть краще, аніж у 25. Це завдяки досвіду в ринзі, завдяки лікарям, які допомогли швидко оговтатися від останньої травми. Як довго буде моя профі-кар'єра, я не знаю, але наразі я відчуваю себе на піку спортивної форми. Чесно кажучи, відчував цей пік – 4 роки тому, але з кожним роком відчував, що цей пік можна зробити вищим і вищим. Спаду і зупинки своїх емоційно-фізичних кондицій я не бачу, так що пороху в порохівницях вистачить надовго.

ОДРУЖУСЬ В УКРАЇНІ

- 1 квітня спершу газети а потім і ТБ пожартували, мовляв – Володимир Кличко одружився на японських островах. Як ви реагували на цю новину?
- Мене постійно про це розпитують і ви знаєте, якби я одружувався, то точно не на японських островах. Я би зробив це лише в Україні. Але поки у мене немає якогось бажання одружуватися. Для мене важливо не штамп у паспорті, а щоб люди розуміли одне одного.

- Ви просто постійно фігуруєте в різноманітних рейтингах найпривабливіших холостяків і всі чекають коли врешті станеться одруження у вашому житті. Коли нарешті на вашому пальці з'явиться обручка.
– Обручки ніколи не носив і мені буде це складно робити. Але не в обручці справа, тому точної дати я назвати не можу. Все має бути спонтанно. Планувати особисте життя можна але дуже складно, тому я цього стараюсь не робити.

- Але нещодавно ЗМІ розсурмили новину, що ви познайомилися з мамою Хайден Панеттьєррі. Із натяком, що це майбутня теща.
– Це не секрет, дійсно таке було. Коли живеш в одному місті, такого знайомства не уникнути. Я і з її братом познайомився. Ми з Хайден були на презентації фільму, де він зіграв роль. Тому що з цього далі буде – буде видно.

- А як ви зреагували саме на цей першоквітневий жарт про одруження? Відбивалися від чуток?
– У цей час я дійсно був у Японії і хочу вам порадити - будьте готові, що саме в Японії ваш мобільний не працюватиме. Там інша частота для стільникового зв'язку, тому мій мобільний не працював і я не був доступним для України. І я буквально нещодавно дізнався про це.

- І коли ви повернулися якою була ваша реакція?
– Здивування, звісно. Як же я про це нічого не знав. Як же я міг “одружитися” (сміється)

Я НЕ АКТОР

- Розкажіть про свій досвід знімання у кіно. У вас вже непогана колекція – “11 друзів Оушена“, “Красунчик“, “Красунчик-2“
- Справа в тому, що скрізь я грав самого себе. Для мене це було доволі просто і не відібрало багато часу. А бути справжнім актором - це думаю складно, це потребує багато зусиль і таланту.

Стосовно “Красунчика“ то до мене подзвонив мій приятель – Тіль Швайгер і сказав: “Володя, знімаю фільм, який буде хітом, давай зіграєш роль”. А я відповів йому: “Тілю, я наразі граю одну одну роль – це чемпіон світу у важкій вазі і ця роль мені дуже подобається. Але відбирає у мене практично весь вільний час”. На що Швайгер пообіцяв що мене зніме усього за один день і у фільмі буде весілля Кличко. Коли він сказав це мені стало цікаво і він мене переконав.

А після того як Тіль запропонував мені само вибрати “наречену” решта сумнівів відпала остаточно. Я сказав – нехай це буде німецька актриса і співачка Івон Каттерфельд. Через 5 хвилин Швайгер передзвони мені і сказав, що вона згодна. Тіль дав мені текст, але я з ним був не згоден. Тому я грав там самого себе і мені не довелося щось вигадувати.

- А як вам було грати роль нареченого, там ще й у вас і шлюбна ніч була?
- Зізнаюся відверто, між мною та Івон залишилися робочі стосунки, хоча Тіль таки наполягав щоб у нас була шлюбна ніч. Жартую! Ми з Івон зіграли і у “Красунчику-2” і теж гарно попрацювали на знімальному майданчику.

- А з вашою подругою Хайден Панеттьєррі обговорюєте кіношні справи? Вона ж все таки актриса?
– Знаєте, я думав що це інтерв'ю на спортивну тему, але тепер ми заходимо в моє особисте життя. В цей момент я вам скажу: “наступне питання”.

- А можете трішки розповісти про фільм "Красунчик-2"? Ми про вашу роль там наразі мало знаємо.
– Ви ще не бачили цей фільм? Треба подивитися, рекомендую... Картина дуже цікава, думаю вона вдалася. Швайгеру вдалося зробити комедію, а знаючи німецький гумор скажу вам – треба постаратися щоб їхні жарти розуміли не лише в Німеччині а й за її межами. А сам фільм – це продовження "Красунчика". Всі актори лишилися ті ж самі.

- Отже, ви знялися у трьох фільмах. Маєте гарний досвіді, може за прикладом Шварценегерра спробуєте свої сили у кіно?
– Я ще раз повторюсь – я не актор! Часу в мене на це наразі немає, та й для цього потрібен талант. Шварценегерр, Сталоне цим займалися цілеспрямовано а мабуть тому досягли успіху.

- А може після завершення боксерської кар'єри коли буде більше часу?
– Що буде після завершення кар'єри – ще не знаю. Якщо буде цікава роль, буде моє бажання, чом би й ні – спробую. Але мети стати кіноактором наразі в мене немає. Раптом мені зателефонують і скажуть що готові зняти моє “розлучення” в “Красунчику-3” а потім знову мене одружать в четвертій частині (сміється).

А якщо серйозно, від зйомок у кіно я отримав величезне задоволення і мені приємно, що всі ці три картини стали хітами.

- В 11 друзів Оушена ви перебували у компанії топ-акторів Голлівуду. Які у вас з ними були стосунки упродовж зйомок і чи збереглися після їхнього завершення?
- Звісно, це було дуже цікаво знятися в такому фільмі. Коли мені запропонували зіграти боксера у ринзі, особливого інтересу це не викликало. Але коли я дізнався, хто там зіграє, змінив свою точку зору. У всіх цих зірках я не побачив якоїсь там зірковості і мені приємно було опинитися у цій компанії.

- А хто з них справив найбільше враження?
- Мені всі вони імпонують і що цікаво практично всі вони цікавляться боксом. Незадовго до зйомок у мене був бій, я захистив титул і на майданчику вони вже знали хто це, обмінювалися зі мною своїми враженнями про мій бій. І це було приємно, бій транслювали на каналі НВО в США і в нас були спільні теми для розмов. Вони цікавилися у мене боксом, я в них – кіношним мистецтвом.

Володимир Кличко готовий піти на поступки Хею

Володимир Кличко готовий піти на поступки Хею

Володимир Кличко розповів про свою кар'єру в кіно

Володимир Кличко розповів про свою кар'єру в кіно

Володимир Кличко про стосунки із Хайден Панеттьєрі

Володимир Кличко про стосунки із Хайден Панеттьєрі

Повʼязані теми:

Наступна публікація