Подружка Кличка кардинально змінила імідж

Хайден Панеттьєрі змінила звичний імідж "милої дівчинки" - вона підстриглася, пофарбувала волосся і вдягнула чорне плаття.

Подружка українського боксера Володимира Кличка Хайден Панеттьєрі нещодавно зєявилася разом з ним на події, присвяченій 40 річниці Дня Землі. Актриса цілковито змінила свій звичний імідж "милої дівчинки" - вона підстриглася, пофарбувала волосся і вдягнула чорне плаття.

Актриса пофарбувала своє волосся в темно-білявий колір. Папараці відмітили, що за останні декілька тижнів це вже третя зміна кольору волосся актриси - два тижні тому вона була світло-білявою, а до того фарбувалася у каштановий колір.

Схоже на те, що Хайден чомусь розлюбила свій колишній образ "милої дівчинки", який привів її до слави. Раніше вона вже висловлювалася перед журналістами, що вломилася від такого образу і прагне змін. 

"Я зазвичай дуже запальна особистість так чи інакше, однак я відчуваю, що милість, білявість і тендітність - це лише одна сторона мене. І тепер, змінивши колір свого волосся, я сподіваюся, що мені не доведеться миритися з тим фактом, що мене постійно називають "милою", - розповіла дівчина.

Хайден зустрічається з українським боксером, який вище її на дві голови, починаючи з минулого року.

"В мене раніше ніколи не було хлопця-атлета, і це дуже захоплюючий досвід. Він дуже сильний, однак я також зачарована його інтелектом. Він неймовірно розумний. Мушу визнати, що я відчуваю себе дійсно захищеною поруч з таким силачем", - поділилася актриса.

Читайте також:

Володимир Кличко познайомився із мамою своєї коханої Хайден

Кличко привів кохану Хайден на прем'єру фільму "Ідеальна гра"

Хайден Панеттьєрі в захваті від інтелігентного Кличка

Повʼязані теми:

Наступна публікація