Співакові Таркану загрожує до двох років в'язниці

Співакові Таркану загрожує до двох років в'язниці

Співакові Таркану загрожує до двох років в'язниці / Фото: Getty Images

Співака Таркана звинувачують у вживанні, придбанні, зберіганні та збуті наркотиків. Його можуть посадити на 2 роки.

Відомому турецькому співакові Таркану загрожує до двох років позбавлення волі за звинуваченням "у вживанні, придбанні, зберіганні та збуті наркотиків", говориться в обвинувачульному висновку прокуратури Стамбула.

У березні цього року на віллі Таркана в Стамбулі було виявлено 12,5 грамів гашишу. Тоді разом зі співаком поліція узяла під варту ще кілька людей.

На допиті в поліції Таркан зізнався, що почав вживати наркотики шість років тому і готовий пройти курс антинаркотичного лікування. Але через три дні, коли турецьку поп-зірку звільнили з-під варти після допиту в прокуратурі, її адвокат спростував твердження, що Таркан вживає наркотики.

В "справі Таркана" фігурує 17 осіб. П'ятнадцятьом обвинуваченим загрожує від п'яти до двадцяти трьох років в'язниці за аналогічним зі співаком звинуваченням.

Співак Таркан розпочав свою сольну кар'єру на початку 1992 року. З того моменту він випустив кілька платинових альбомів, розпроданих кількістю близько 25 мільйонів копій. Став володарем премії Word Music Award як найбільш продаваний співак 1999 року з Близького Сходу.

Читайте також:

Затриманого за вживання наркотиків Таркана відпустили

Таркан зізнався у вживанні кокаїну

Під час спецоперації у Стамбулі заарештували співака Таркана

Повʼязані теми:

Наступна публікація