У Києві обрали "Найстильніших" знаменитостей

Журнал ELLE провів сьому щорічну церемонію ELLE Style Awards і назвав своїх "Найкращих" за 2009 рік, які визначалися шляхом голосування серед читачів.

Дмитро Шуров з дружиною / Фото: jetsetter.ua
У Києві відбулась церемонія вручення нагород ELLE Style Awards. Спеціальними гостями церемонії стали Стівен Вебстер, який розробив дизайн нагороди для церемонії. Статуетки-вази, обвиті скорпіонами, ведучий Дмитро Шепелєв одразу ж охрестив "урнами для праху" і дотримувався своєї думки до самого закінчення вечірки.

Це вже сьома щорічна церемонія ELLE Style Awards, на якій визначають "Найкращих" за 2009 рік.

У номінації "Модельєр" перемогла Лілія Літковська, у номінації "Співак і співачка" - Євген Філатов, він же The Maneken, і Джамала.

Актором року визнаний Сергій Бабкін, на церемонії не був присутній. За акторські досягнення в 2009 році нагородили Віру Брежнєву

Спортсменом року став боксер Василь Ломаченко, спортсменкою - легкоатлетка Наталія Добринська. Вибрали кращого фотографа - ним став Юрій Балан, і кращою моделлю - Алла Костромичева. Читачі ELLE також вирішили, що найуспішнішою бізнес-леді України в 2009 році є Олена Литвин, а світськими персонажами - Андре Тан і Тетяна Рамус. 

Читайте також:

Обрано найкращі сідниці серед українських зірок

Мадонна з "авоською" в руках рекламує Dolce&Gabbana

На конкурсі "Міс Англія" відмовилися від купальників

Повʼязані теми:

Наступна публікація