Бойовики дедалі частіше вкорочують собі віку - ГУР

Дата публікації
Бойовики дедалі частіше вкорочують собі віку - ГУР

Getty Images

"Командування" бойовиків намагається приховувати випадки самогубств 

Командири підрозділів російських окупаційних військ з метою підтримки дисципліни вдаються до самосуду, побиття та направлення на передові позиції підлеглих, які відмовляються виконувати накази.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

"Так, командиром одного з підрозділів 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК було нанесено тяжкі тілесні ушкодження двом військовослужбовцям за вживання спиртних напоїв. Водночас така дисциплінарна практика лише поглиблює протиріччя та рівень недовіри між офіцерами і підлеглими. Командири 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК, побоюючись за власне життя, під різними приводами уникають перебування з особовим складом на передових позиціях у нічний час", - йдеться в повідомленні.

 

У лавах бойовиків частішають випадки самогубств. Зокрема, "командування 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК намагається приховати факт самогубства військовослужбовця з використанням гранати шляхом документального оформлення його звільнення попереднім числом".

Також 24 лютого було скоєно самогубство військовослужбовцем зі складу окремої роти безпілотних літальних апаратів (Донецьк) 1 АК.


Окрім того, за інформацією розвідки, у зв'язку зі збільшенням небойових втрат під час святкування "Дня захисника Вітчизни" командування бойовиків заборонило звільнення особового складу за межі підрозділів і здійснювалися заходи щодо виявлення та вилучення необлікованої зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 23 лютого бойовики святкували "День захисника Вітчизни". Таким чином військовослужбовці з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ продовжували масово вживати спиртні напої та наркотики, виконуючи завдання на бойових постах. Унаслідок сп'яніння бойовики завдали помилкові удари по власних передових позиціях, вбивши 3 своїх, ще 11 отримали пораненя.

Наступна публікація