На Донбас перекидають військових РФ для запобігання бунтів  – Тимчук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Невдоволення діями окупантів зростає. 

Бойовики на окупованих територіях намагаються завадити масовим акціям протесту та перекидають військових російської Нацгвардії для посилення адміністративно-поліцейського режиму.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав народний депутат Дмитро Тимчук.

Так, за його словами, 120 російських нацгвардійців перекинули в район Дебальцевого на прохання ватажків "ЛНР".

"Протизаконні дії окупаційних російських військ, а також підконтрольних їм так званих місцевих адміністрацій "ДНР" і "ЛНР" призводять до зростання невдоволення серед населення тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей. З метою запобігання можливих проявів непокори і проведення масових акцій протесту, окупанти підсилюють адміністративно-поліцейський режим на підконтрольних їм територіях", - вказано у його повідомленні.

За інформацією Тимчука, окупанти намагаються поліпшити ставлення населення до себе. Так, співробітникам "військової комендатури ДНР", яка базується в Бойковському, дали завдання збирати інформацію про взаємини між бойовиками і місцевими жителями.  Порушників дисципліни збираються карати.  

"У разі отримання даних про конфліктні ситуації, невідкладно вживати заходів щодо затримання бойовиків, які були учасниками конфліктів. Надалі командуванню військових підрозділів "ДНР" дано вказівку "застосовувати жорсткі заходи до порушників дисципліни", - резюмував Тимчук.

Раніше повідомлялося, що на окупованих територіях Донбасу значно зросла кількість вихідців із Чечні, так званих "кадирівців". Вони приїхали, ймовірно, для того, щоб приборкати тих бойовиків, які виходять з-під контролю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції