Терористи влаштували перестрілку між собою біля Горлівки

Українські військові розповідають про "п'яний" вогонь росіян і розподіл сфер впливу.

Минула ніч біля окупованої Горлівки була більш-менш спокійною. Терористи намагаються дотримуватися великоднього перемир'я, але, щоби не втрачати, навичок гатять один по одному, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони між собою щось розбираються. Між собою там якусь війну ведуть. Можливо, ділять сфери впливу", - припускає боєць 81-ї бригади Тимофій.

Десантники розповідають, що це в терористів регулярна річ – бити один по одному. Вони зробили з Горлівки полігон для вирішення своїх справ. Особливо, коли захисники "руського міра" хильнуть зайвого – влаштовують п'яну стрілянину.

Єдине, що російські найманці роблять регулярно – це вилазки ДРГ до українських позицій. Особливо активні вони стали з настанням зеленої пори. Дерева та кущі знаходяться на відстані 20-30 м від вогневих рубежів. За два роки війни "зеленка" вся засіяна мінами, але терористи все одно з дивовижною наполегливістю намагаються підібратися до позицій ЗСУ.

"Будь-якого шороху бояться. Як туман наступає – можна посидіти та почути, як вони періодично пострілюють у різних напрямках, щоби до них не підійшли. Страшенно бояться", - каже боєць 81-ї бригади "Веселий".

ВідеоБойовики Горлівського угруповання все частіше влаштовують збройні міжусобиці

Ця бригада пройшла пекло боїв за донецьке летовище, а "Веселий" командував тоді підрозділом. Він заїхав у ДАП у січні, за кілька тижнів перед тим, як бетонні споруди впали і аеропорт перестав існувати. Як зараз пам'ятає день, коли зазнав поранення.

"Був бій майже добу – нас гасили, потім труїли газом цілий день. На вечір бійці були подавлені дуже сильно", - пригадує військовий.

Тоді десантник вирішив, що терпіти далі це неможливо. "Я, як командир підрозділу, мусив щось робити. Принайні показати, що немає страху і немає його бути", - пояснив він.

"Веселий" вирішив просто вибігти з терміналу, щоби скоригувати вогонь побратимів. Сховатися думав за вантажівкою, що стояла на відкритому просторі – як на долоні в терористів. Коли нарешті зміг сховатися – побачив, що терористи на четвертому поверсі терміналу спокійно собі розгулюють.

"Одного точно зняв, пішла відповідь, я присів. Тут вибух почув поряд практично. Як потім виявилося, ВОГ прилетів із підствольника. Почув, що кров пішла з вуха, лікоть пробило. І так собі подумав, що якшо я зараз не побіжу, то просто", - розповів "Веселий".

Поранений боєць біг зі швидістю вітру. Уже в терміналі йому надали допомогу. Він утратив свідомість і так його й вивезли з ДАПу. Рука в нього досі цілком не відновилась.

"Але нічого, стріляти можу. Нормально. Головне – не скиглити. Ми ж десантники", - каже боєць.

"Веселий", як і всі бійці батальйону, готові до будь-якого сценарію. Якщо терористи наберуться сміливості та вилізуть з-за житлових будинків Горлівки – десантники їх чекають. І запевняють, що їм є, що протиставити ворогу.

Тим часом розвідники попереджають про можливі провокації на 9 травня"Ми не виключаємо можливість проведення провокаційних заходів. Це підтверджується високим рівнем активності диверсійно-розвідувальних груп, які зараз діють поблизу лінії розмежування і які виводяться в тил сил АТО", - пояснив представник головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: