Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Захарченко заявив про "помилування" українських заручників

Вже завтра 74 наших громадяни повернуться додому.

Ватажок збройного формування "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що вирішив "помилувати" українських заручників, яких збираються обміняти 27 грудня, повідомляє "УП" з посиланням на телеграм-канал видання, контрольованого сепаратистами.

"Сьогодні я підписав указ про помилування тих людей, яких завтра будемо міняти", – сказав Захарченко.

Та додав, що за попередніми домовленостями, процедура обміну полоненими відбудеться в середу, 27 грудня, о 13:00. Де саме це станеться, поки що не розголошують.

Нагадаємо, 27 грудня відбудеться довгоочікуваний обмін полоненими. Згідно з попередніми домовленостями, 74 громадян України обміняють на 306 затриманих терористів та кадрових російських військовиків. За словами Ірини Геращенко, наразі окупанти утримують понад 160  наших співгромадян. Але за півтора року переговорів, бойовики підтвердили лише 97. Інших доведеться шукати й далі. 

ВідеоУкраїна готується до обміну заручниками

Вже завтра додому мають повернуться 74 українці, які просиділи в полоні бойовиків від кількох сотень і до понад тисячу днів. Про обмін домовлялась кілька місяців, весь цей час уточнювали списки. Вирішили, що Україна забирає сім десятків своїх, і за них бойовикам передає їхніх 306 осіб.

Україна готується до обміну заручниками

Залиште свій коментар

Вибір редакції