Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жінка на передовій АТО виховала 14 прийомних дітей

Переїздити на безпечну територію вона до останнього відмовлялася.

Надія Джанебекової разом з прийомними дітьми пересиділа на передовій найпотужніші обстріли. Тепер вона обживається вже на мирній території, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цей будинок допомогли купити волонтери та небайдужі люди. Прийомні доньки Надії показують свої ліжка і хваляться неймовірною розкішшю – можна навіть виходити з двору й не боятися снарядів. "Тут тихо, не стріляють", - радіють діти. Надія виховала вже десятьох дорослих дітей, з яких тільки одна донька рідна. Тепер опікується ще чотирма. Як поводити себе, коли війна – вони знають усі "на зубок".

ВідеоРазом з дітьми пережила найпотужніші обстріли і почала нове життя. Історія Надії Джанебекової

Виховала 14 дітей, вже має 14 онуків і чекає ще на двох. Це історія Надії Джанебекової – жінка разом з прийомними дітьми пересиділа на передовій найпотужніші обстріли. Але почала нове життя вже на мирній землі. Весь час потужних обстрілів жінка не отримувала допомогу на дітей. 

Разом з дітьми пережила найпотужніші обстріли і почала нове життя. Історія Надії Джанебекової

Іменем Надії солдати назвали одну з передових позицій у Зайцевому. Жінка не їхала звідти до останнього, бо боялася, що не прогодує дівчат деінде: гроші на них вже тоді не платили, а покинути дітей та поїхати переоформлюватіи виплати опікунка не ризикнула. "У мене тут господарство, в погребі закрутки, картопля, куди я поїду", - пояснювала вона. Але торік усю родину разом із купою домашніх тварин з селища просто евакуювали.

Діти два з половиною роки жили під обстрілами, весь цей час не отримували дитячі гроші і досі не вважаються дітьми війни – тільки двоє з них визнаються переселенцями. Біологічні батьки дівчат не мають на них жодних прав, а через життя під обстрілами держава заборгувала дітям понад 200 тисяч гривень. Дівчата потроху наздоганяють те життя, яке вони втратили за часи війни – ходять у школу, а Іра навіть почала потроху говорити. Тут у її дітей, переконує Надія, є майбутнє.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції