Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія готується до презентацій "автомобіля майбутнього" та міського компакта.

Компанія Citroen показала на знімках концепт, який представить у березні на автосалоні у Парижі. Ще одну модель марка планує розкрити навесні на виставці VivaTechnology.

Презентацію автомобілів Citroen приурочить до сторіччя компанії, пише AutoExpress.

Точно не відомо, що саме це будуть за автомобілі. У Citroen сказали тільки, що одна з моделей дасть уявлення про бачення брендом міських компактів майбутнього. Ймовірно, вона стане базою для автомобілів каршеринга Free2Move, який належить компанії і дуже популярний в Європі.

"Другий автомобіль , який покажуть на VivaTech, втілює у собі прагнення Citroen до ультракомфорту", - заявили у компанії.

Крім того, у цій машині обіцяють представити новітні досягнення марки. Можливо Citroen представить безпілотник або електрокар.

Варто відзначити, що точно не відомо, який саме з автомобілів зображений на презентаційних знімках. Судячи з опису, це, швидше за все, друга машина, бо гострі кути фар все ж більше асоціюються з технологічним і комфортним автомобілем, ніж з компактом для каршеринга.

Нагадаємо, що старі моделі Peugeot і Citroen потрапили під масштабний відклик у Росії. В автомобілях можуть проявлятися заводські дефекти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції