Розплата

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ставши політиком, будь готовий, що під час оцінки тебе застосовуватимуться ті самі критерії, що й до решти політиків.

Пригадую, що десь влітку-восени 2014 року висловився тут, на "Фейсбуці", із застереженням усім комбатам, героям (без іронії), волонтерам і активістам Майдану: підете у виборчу кампанію і оберетеся в Верховну Раду - позбудетеся права виступати моральними авторитетами. А відтак - права критикувати і можливості залишатися поза критикою.

Логіка ж дуже проста - став політиком, а тим більше на хвилі заперечення того, що було раніше, - будь готовий, що під час оцінки тебе застосовуватимуться ті самі критерії, що й до решти політиків. А як інакше? І чому попередні заслуги повинні ставати індульгенцією при перебуванні біля владного стерна?

Я був проти цього - походу до ВРУ шанованих і авторитетних людей. Мені здавалось, що влада від їхнього вкраплення у свої ряди мало зміниться, а ось громадський сектор - багато втратить. А саме громадський сектор мав і продовжує мати найбільший потенціал змін у країні.

Чому попередні заслуги повинні ставати індульгенцією при перебуванні біля владного стерна?
Тим більше цього не можна було робити, не маючи політичної партії Майдану чи Революції, і будучи розпорошеними між усіма існуючими партіями (а по суті - олігархічними групами).

Я і зараз переконаний, що слово комбата з передової, або журналіста, який роками пише і щось відстоює, важить в десятки разів більше, ніж слово народного депутата, який колись був комбатом чи журналістом. Але важелі влади такі спокусливі. Особливо для тих, хто їх ніколи не тримав в руках.

Проте ніщо не приходить без розплати.

Розплата індивідуальна - неможливість заховатися від стандартів оцінки, які застосовував сам.

Розплата колективна - країна, яку ми програємо.

Оригінал

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції