Покійного "підігнали" під розмір труни

Працівники похоронного бюро вкоротили пилкою ноги надто високому покійнику, щоб той умістився у труні.

У американському штаті Південна Кароліна поліція ініціювала розслідування злочину працівників похоронного бюро. 5 років тому вони вчинили наругу над трупом, підігнавши його під розміри труни.

За даними поліції, померлий у 2004 році від раку шкіри Джеймс Хайнс був майже двометрового зросту. Його благополучно поховали, але тільки тепер колишній службовець похоронного бюро Cave Funeral Services доніс в поліцію про моторошнуваті обставини ритуалу.

За словами чоловіка, для такого гіганта, яким був Хайнс, жодна з трун, що були в бюро, не підходила за розміром. І тоді небіжчику нібито укоротили ноги за допомогою пилки.

Поліцейські поставилися до розповіді цілком серйозно. 31 березня була проведена ексгумація тіла. За її результатами слідчі заявили, що знайдена достатня кількість "неналежних свідоцтв".

Проте від подальших коментарів представники поліції відмовилися.

Співробітники похоронного бюро також не захотіли спілкуватися з журналістами. Отже поки важко сказати, чи підтвердила ексгумація заявлені обвинувачення чи ні.
Вдова Хайнса заявила, що їх сім'я користувалася послугами цього похоронного бюро вже неодноразово. При виборі труни її запевнили, що вона підійде за розміром. Разом з Тим, жінка відзначила, що порушення справи викликало у неї важкі переживання. "Неначе проходиш через все це ще раз", - сказала Рут Хайнс.

Читайте також:

У контейнері, де було 300 нелегалів, 50 задихнулися

Мати вбила хворого сина, напоївши його алкоголем

Двоє сумчан закопали людину живцем, знімаючи це на мобілку

Онук і правнук вбили діда за 300 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: