Що таке Discord і як ним користуватись

Дата публікації
Перегляди
2961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Що таке Discord і як ним користуватись

Discord: як встановити, створити обліковий запис і свій сервер.

Discord – сервіс для спілкування онлайн за допомогою відео, голосу або тексту. Особливо популярний серед геймерів, стримерів і кіберспортсменів. Після початку пандемії його функції стали більш затребувані, і Discord все частіше використовують для освіти і роботи.

У цій статті ми розберемо, як встановити Discord, створити обліковий запис і свій сервер.

Як встановити Discord

Сервіс можна встановити на смартфон, скачавши застосунок для iOS або Android. Однак програма краще підходить для ПК, її можна встановити на Windows або Mac. Також існує браузерна версія Discord.

Як зареєструватися в Discord

Реєстрація на сервісі досить проста, потрібно лише ввести адресу своєї електронної пошти, придумати логін і пароль. Також вас попросять ввести дату народження. Щоб отримати доступ до основних можливостей Discord, обов'язково підтвердіть свою поштову адресу. Для цього потрібно буде лише перейти за посиланням, яке отримаєте в листі від сервісу.

Як обрати український інтерфейс

У Discord є українська локалізація. Мову можна змінити у налаштуваннях. Для цього натисніть на зображення шестерні в лівому нижньому кутку поряд зі своїм ім'ям користувача.

У налаштуваннях ви також можете обрати параметри конфіденційності та безпеки, оформити профіль, підключити свої акаунти у соцмережах, на Twitch і YouTube або ігрові профілі.

Радимо ознайомитися з різними налаштуваннями та обрати ті, які зручні для вас.

Як додати друзів, приєднатися до серверу або створити власний

До серверів популярних стримерів і кіберспортивних організацій ви можете потрапити за посиланням-запрошенням. Друга можна додати, ввівши його тег у пошуку на головній сторінці.

Також ви можете приєднуватися до публічних серверів. Їхній список знаходиться в окремій вкладці в лівому верхньому кутку.

Щоб створити власний сервер, натисніть на кнопку вище тієї, яку вибирали для пошуку. Вам запропонують скористатися готовим шаблоном або створити власний.

Для нього потрібно буде вибрати назву і піктограму.

Після залишиться лише додати інших учасників і насолоджуватися спілкуванням.

Як запросити учасників на свій сервер у Discord

Щоб запросити когось на свій сервер, натисніть кнопку "Запросити своїх друзів", яка з'явиться відразу після його створення. Або скористайтеся кнопкою "Запросити людей" у верхньому лівому кутку. Після ви отримаєте посилання, перейшовши за яким, будь-хто зможе приєднатися до вашого товариства.

Якщо ця стаття була вам корисна, пропонуємо ознайомитися і з іншими матеріалами у розділі "Кіберспорт".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація