5-річний Назарчик потребує допомоги

Хлопчику потрібна тривала і дорога реабілітація

Назарик бореться з діагнозом: ДЦП , подвійна геміплегіческая форма з затримкою психомоторного розвитку , що сходить косоокість з 2х сторін , енцефалотрігемінальний синдром Штурге - Вебера , диспластична кардіопатія.

У мами хлопчика були важкі пологи і після народження він самостійно не дихав. Лікарі надали потрібну допомогу і вже на 9 день дитину з мамою виписали додому. Та після кількох місяців батьки запідозрили недобре – у дев'ять місяців, хлопчик навіть не намагався сидіти.

Після обстеження дитині призначили лікування. На даний момент Назарчик самостійно не сидить, самостійно не ходимо , але намагається за 2 руки. Тільки вчиться брати в руки іграшки. Лікарі вважають, що Назарик перспективний малюк і у нього є шанс відновитися. Але потрібна тривала реабілітація, яка коштує недешево.

"Через бойові дій ми не могли ні виїхати, ні поїхати на реабілітацію, у зв'язку з цим синок почав втрачати отримані навички і його стан погіршується з кожним днем. Зараз ми шукаємо можливість пройти повторний курс реабілітації в "Центрі Здоров'я" у Таганрозі. До бойових дій ми пройшли три курси в даному центрі і у нас намічалася позитивна динаміка. Це наша надія на те, що синочок зможе сидіти і ходити. Допоможіть маленькому хлопчикові навчиться радіти життю , бути як усі дітки", - благає мама Назара.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк

карта № 5167987201829138

Одержувач - Крячек Олена Володимирівна

Поповнення через інші банки

Одержувач : Приватбанк

№ рахунку 29244825509100

МФО 305299

ОКПО 14360570

Призначення : поповнення карти № 5167987201829138 , Крячек Олена Володимирівна

https://vk.com/club51193796

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: