Батьки Дмитрика з Миколаєва просять про допомогу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Батьки Дмитрика з Миколаєва просять про допомогу

Малюк має важку недугу, яку ставить під загрозу його життя

У Жадан  Дмитрика спинально-мязова атрофія, його організм не виробляє білок, м'язи всього тіла поступово атрофуються і дитина згасає. В Україні лікування цієї недуги немає, але цю хворобу успішно лікують в Європі, до того ж безкоштовно, тож батьки хлопчика зважились на переїзд.

Дмитрик без зупину балакає, з личка не сходить посмішка. У свої 2 рочки вчить багато віршів, але не може ні сидіти, ні стояти, лише ледь ворушить руками.

До 6 місяців Дмитрик розвивався нормально, а потім раптово почав слабнути. Генетичний аналіз показав, що в нього рідкісна хвороба. «Нам лікарі сказали: «Заведіть собі іншого і відправили нас додому, сказали змиритись», - пригадує мама малюка.

В Україні такі хворі, кажуть медики, невиліковні. Навіть до підліткового віку не доживають. «Немає синтезу білка, який допомагає м'язам скорочуватися. На жаль, в нашій країні протоколів лікування немає», - додає жінка.

Як врятувати сина батьки почали шукати в Інтернеті. Дізнались, що у Європі дітям вводять спеціальний препарат, який сприяє синтезу білка. «На перший рік потрібно 6 інєкцій, потім все життя 4 уколу в рік і кожен укол коштує 90 тисяч євро», - розповідає мама хлопчика.

Дворічному Дмитрику із Миколаєва дуже потрібен апарат штучної вентиляції легень

Дворічному Дмитрику із Миколаєва дуже потрібен апарат штучної вентиляції легень

Сума для родини, де працює один тато, він військовий, космічна. Втім для дітей, батьки яких влаштовуються на офіційну роботу в Європі, лікування безкоштовне. Тож аби врятувати сина, батьки почали збирати гроші на переїзд. Нині головне, аби Дмитрик цього дочекався. Велика проблема - дихання, що може зупинитись щомиті. Бо кістки тиснуть на легені. « Через те, що м'язи не тримають правильно спинку, грудку, починають кістки деформуватися», - додає жінка.

Родині довелось придбати апарат для штучної вентиляції легень, він вже кілька разів рятував хлопчику життя, але нещодавно зламався. І на новий грошей нема. « 103 тисячі він коштує, в нас таких грошей немає, самі лише борги», - додає батько хлопчика.

Родина просить небайдужих допомогти зібрати кошти на аппарат, бо без нього за кордон Дмитрик навіть не доїде.

Вже за перші години після виходу сюжету в ефір небайдужі надіслали на банківські рахунки батьків кошти, які вистачить на апарат для порятунку дитини. 

 

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація