Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки Ореста благають про порятунок сина

Малюк єдиний і бажаний у своїх батьків

Орест Ситяк з’явився на світ у вересні минулого року у місті Хмельницькому і вже з перших хвилин разом із батьками та медиками почав боротьбу за своє крихітне життя.

У Ореста родова травма, через яку малюк пережив кому, реанімацію. Дитина вижила і зараз потребує допомоги кваліфікованих реабілітологів, щоб отримати шанси на нормальне життя.

«Орест досі ще не навчився тримати голову, погано рухається, не має смоктального рефлексу, не вміє ковтати, тому харчується винятково через зонд, приймає велику дозу ліків, які мають допомогти боротися із судомами», - розповідає мама хлопчика.

Батьки намагаються використати всі можливості й вже відвідали різноманітні консиліуми, клініки. Китайські фахівці говорять про можливість успішного результату в лікуванні дитини.

«Однак є перешкода – вартість лікування і реабілітації. Це непосильна для батьків  та родичів сума – 71028 $. Ці кошти потрібні, щоб дати шанс дитині розвиватися, вчитися рухатися та ковтати їжу. Фінансове становище батьків зайшло в глухий кут, їм ніде взяти грошей, щоб продовжувати лікувати дитинку. Батьки Ореста просять допомогти зібрати необхідну суму», – кажуть волонтери, які допомагають родині у зборі коштів.

Реквізити для допомоги 

5168 7573 3925 2845 Аліна Лоєвська 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100004562537531

Залиште свій коментар

Вибір редакції