Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без допомоги небайдужих Софійка приречена жити в лікарні

Дитина не може самостійно дихати.

Софійка народилася 22.11.2016 в перинатальному центрі міста Рівного. Пологи пройшли без ускладнень, але через годину у дитини з'явилися проблеми з диханням і її терміново забрали до реанімації новонароджених.

"Там ми пробули 2 тижні, лікарі не змогли найти причину і нас перевели в Рівненську обласну дитячу лікарню. Викликали з Києва невролога, який призначив здати ще один аналіз, результат був невтішним - вроджений центральний гіповентиляційний синдром або як ще його називають "прокляття Ундіни". Дитина вдень бадьора, а коли починає засинати - перестає дихати", - розповідає мама дівчинки.

Дитина не може жити без апарату штучної вентиляції легень, тож постійно перебуває у лікарні. Батьки мріють забрати доньку додому, але їм потрібно придбати аппарат, який коштує 20 000 $.

"Для нашої сім'ї це дуже велика сума адже за 5 місяців, які ми провели в реанімації ми використали вже всі заощадження. Зараз Софійка знаходиться в Рівненській обласній дитячій лікарні в відділенні інтенсивної терапії. Поставили недавно трахеостому. Попереду у нас операція за кордоном, тому, що даний синдром у Україні не лікують, але операцію можна буде робити нам з 4 рочків. На даний час потрібний апарат ШВЛ, щоб донечка могла дихати вдома", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Бондар Людмила Миколаївна

номер картки ПриватБанк 5168 7572 2923 7161

https://vk.com/club143734511

Залиште свій коментар

Вибір редакції