Дмитрик потребує допомоги небайдужих

Дитині потрібне лікування від ДЦП.

Якимейченко Дмитрик бореться з діагнозом ДЦП, спастичний тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями, сірінгомієлична кіста шийного відділу спинного мозку, східна косоокість.

Малюк народився недоношеним і до того ж йому на другому місяці життя довелося побувати на операційному столі через двобічну пахову грижу, після якої дитина майже тиждень перебувала в реанімації, не могла самостійно дихати. Такі події позначилися на стані дитини.

"Ми робили все, що рекомендували лікарі, але у рік син навіть не міг самостійно сидіти. Нам поставили діагноз ДЦП, також на МРТ у сина виявили сірінгомієличну кісту шийного відділу спинного мозку. Почалися постійні раебілітації 4-6 разів на рік", – розповідає мама хлопчика.

Завдяки всім реабілітаціям, Діма може сидіти, повзати, ходити з підтримкою і тримаючись за опору. Розумово Діма не відстає від своїх однолітків.

"Дімі постійно потрібна реабілітація, але коштів у мене не вистачає. Я дуже хочу, щоб мій син зробив свої перші самостійні кроки, щоб в перший клас він пішов, як всі дітки. Дуже важко, коли ти не в змозі допомогти своїй дитині. Тому я звертаюся до Вас за допомогою", - просить мама дитини

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанка №4149497853102707- Якимейченко Світлана Ігорівна,

http://vk.com/dimayarimeychenko

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: