Подаруйте Діанці життя без постійних операцій

Дитину рятують за кордоном.

9-річна Діана Лихва полетіла на лікування до іспанської клініки. У дівчинки – набутий стеноз гортані – ускладнення після видалення папілом. Це значить, що рубці в гортані набрякають і запалюються настільки, що не дають їй дихати. Дитина пережила 46 операцій і зупинку серця. Збір грошей на лікування за кордоном ініціював ведучий "1+1" Дмитро Комаров. І до цілковитої перемоги залишився один маленький крок.

"Цей діагноз нікому невідомий. Слово "папілома" не викликає такого страху, хоча це також смерть, якщо не допомогти. У багатьох є такий комплекс – я перерахую мало, всі побачать. Ні, 5 гривень, 10 гривень – важливі. І наш випадок – цьому підтвердження", – говорить Дмитро Комаров.

Після його заклику в соцмережах на рахунку родини було зібрано необхідну суму на операцію. Тож родина вирушила на лікування до Іспанії.

"Ми у Іспанії, донечка прооперована, але тепер потрібна реабілітація - медикаментозне лікування. За операцію був виставлений рахунок 52 117 євро вже він оплачений. Тепер виставили рахунок за реабілітацію 18 000 євро. Без цієї реабілітації хвороба може повернутися. Лікарі почали лікування повіривши нам, що ми оплатимо. Але поки ми маємо всього 2000 євро. Допоможіть нам пройти реабілітацію. Залишився ще один крок до одужання Діанки, - каже мама Дівчинки. 

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк", № картки 4149 4378 5156 7212, Лихва Надія Ярославівна.

ВідеоДмитро Комаров та небайдужі люди допомогли 9-річній Діані лікуватися від важкої хвороби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: