Жити без постійних операцій. Дмитро Комаров ініціював збір коштів на лікування Діанки

Дитину можуть врятувати іспанські лікарі.

9-річна Діана Лихва полетіла на лікування до іспанської клініки. У дівчинки – набутий стеноз гортані – ускладнення після видалення папілом. Це значить, що рубці в гортані набрякають і запалюються настільки, що не дають їй дихати. Дитина пережила 46 операцій і зупинку серця. Збір грошей на лікування за кордоном ініціював ведучий "1+1" Дмитро Комаров. І до цілковитої перемоги залишився один маленький крок.

Цього моменту в аеропорту вони чекали три роки, відколи Діанці зробили першу операцію.

"Вона почала хрипнути, голос пропадати почав. Ми думали, що це ларингіти, бронхіти, лікували все підряд, потім нам поставили такий страшний діагноз – паіломатоз гортані", – говорить мама Діани Надія Лихва.

Мамі розказали, що на дитячих голосових зв'язках наростають доброякісні пухлинки. Аби дівчинка могла говорити, їх треба видаляти. Після 30-ї операції проблема посилилася. У дівчинки набутий рубцевий стеноз гортані – після видалення папілом утворювалися рубці, вона задихається вже від рубців, а не від папілом.

За три роки дитину прооперували під загальною анестезією 46 разів. Увесь цей час родина з Дрогобича намагалася знайти гроші на лікування. Місяць тому до збору долучився Дмитро Комаров.

"Цей діагноз нікому не відомий. Слово "папілома" не викликає такого страху, хотя це також смерть, якщо не допомогти. У багатьох є такий комплекс – я перерахую мало, всі побачать. Ні, 5 гривень, 10 гривень – важливі. І наш випадок – цьому підтвердження", – говорить Дмитро Комаров.

Після його заклику в соцмережах на рахунку родини – 41 тисяча євро із необхідних 48 тисяч. Та два тижні тому під час операції в Діанки зупинилося серце. Тягнути більше нікуди. Тож родина вирушає на лікування до Іспанії.

"Лікарі обіцяють дати дитині повноцінне життя. Вона зможе після операції повернути свій голос", – каже волонтер Олена Семілет.

Їм обіцяють пластику гортані й готові прийняти на усних гарантіях, попри брак грошей. Аби закінчити лікування, зараз не вистачає 7 тисяч євро. І батьки, і Дмитро Комаров сподіваються, що станеться ще одне маленьке диво, гроші знайдуться і Діанка, яка живе в лікарнях і ніколи не ходила до школи, зможе здійснити свою заповітну мрію – стати такою як усі і нарешті заспівати.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк", № картки 4149 4378 5156 7212, Лихва Надія Ярославівна.

Дмитро Комаров та небайдужі люди допомогли 9-річній Діані лікуватися від важкої хвороби

9-річна Діана Лихва полетіла на лікування до іспанської клініки. У дівчинки виявили набутий стеноз гортані. Це ускладнення після видалення папілом, коли рубці набрякають і не дають дихати. Дитина пережила 46 операцій і зупинку серця. Збір грошей на лікування за кордоном ініціював ведучий "1+1" Дмитро Комаров. І до цілковитої перемоги залишився один маленький крок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: